fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
“Чергова сестра пообіцяла її задушити, якщо вона не перестане плакати” : батько розповів, як над дитиною знущалися в таборі під Києвом

“Дитина прив’язана до стільця, обличчя подряпана, руки в синцях, мокра (її обливали) водою. Я відв’язав дитину і повіз її додому … У понеділок увечері чергова сестра пообіцяла її задушити, якщо вона не перестане плакати (це в присутності і за словами її подружок) “, – написав Наливайко.

У санаторії “Орлятко” в селищі Ворзель Київської області одну з відпочиваючих дівчаток прив’язали до стільця і обливали водою.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав батько дівчинки Андрій Наливайко.

Він розповів, що у його дочки гіперактивність. Вона перебувала в психоневрологічному відділенні.

11 серпня йому зателефонувала молодша дочка і сказала, що зі старшою щось не так.

Також він зазначив, що пізніше йому подзвонила начальник медичної служби і вибачилася.

“Дзвонила начмед, вибачалася, каже, що збирає з персоналу пояснювальні. І то такі заходи були прийняті, щоб дитина не нашкодила собі. Типу це перший випадок за весь її термін перебування на посаді “, – додав батько дівчинки.

 

Читайте також: ШОКУЮЧИЙ ВИПАДОК: РІДНИХ СЕСТЕР ЗҐВАЛТУВАЛИ 5 ХЛОПЦІВ

Джерело.

Related Post