fbpx
Breaking News
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Зять, коли їде до мене в гості, питає, чи буде його улюблений салатик. І не дарма, бо цей смак – ідеaльний! У ньому зібрані всі найсмачніші продукти, які просто ідеально поєднуються між собою! Здuвуйте i ви свoїх рiдних!
– Слухай, у мене дуже цінна пропозиція. Зараз приїду. – Від візиту Маргарити, я доброго не чекала. Вона дуже скaндальна особа. Замучила свою власну маму до такого ступеня, що та попросила родину дочки з’їхати, тепер, ось, свекруха їх терпить
Здоров'я
Чи можна пити воду під час їжі

Багато джерел стверджують, що під час прийому їжі запивати її не варто.

Однак остаточної відповіді поки не прозвучало, то ж ми вирішили розібратись.

Медики не радять запивати їжу, адже тоді ви добре не пережовуєте та ковтаєте цілі шматки. До того ж, рідиною ви розбавляєте слюну, і вона не приймає участі в травленні. А вода змушує внутрішні органи виділяти більше ферментів.

Однак ці твердження не можна назвати правильними на 100%.

По-перше, не варто думати, що шлунок – це великий казанок, в якому їжа вариться в шлунковому соці, як в бульйоні. Це не зовсім так, адже більшість води, яка туди потрапляє, всмоктується стінками. А сама їжа не вариться, а перетирається в кашу, постійно контактуючи зі стінками і між собою.

По-друге, вода дуже потрібна для шлунку і системи травлення загалом. Якщо ми вживаємо занадто мало рідини, то шлунок починає брати її зі слюни, а тіло, аби покрити дефіцит, задіює вже кровоносні судини.

Просто випиваючи трохи води під час їжі, ми полегшуємо роботу шлунку та робимо продукти трохи м’якшими. Їжа тоді легше перетравлюється та засвоюється.

Ще один популярний міф – вода не може розбавити шлунковий сік. Скільки б води ви не випили, рН шлунка може збільшитися мінімум в 3 рази. Соляну кислоту, яка є всередині травної системи, також неможливо розбавити. Вона завжди буде в достатній для організму кількості.

Читайте також: Продукти, які слід викреслити зі свого раціону

Джерело

Related Post