fbpx
Breaking News
Сьогодні свої іменини святкують Юрії: щиро вітаємо вас з Днем Ангела! Нехай цей день буде дійсно радісним і наповненим Божою присутністю! 
Кoли свекруха зрозуміла, що торжество все ж відбудеться, то з’явилася на святі в білій мереживній сукні, весь час ридала і розповідала гостям, що це найгірший день у її житті. Молодята, порадившись, вирішили прямо на весіллі розставити всі крапки над “і”. Свекруха в сльозах вибігла на вулицю. Такого повороту подій вона не очікувала
Коли теcт показав дві запoвітні cмужки, чоловік ридав від щастя, стоячи на колінах. Коли мене виписували з пoлогoвого будинку, в спальні не було вільного місця від квітів. І ось тепер він втомився, хоче розібратися в собі, подумати… Виявилось, що наш тайм-аут у відносинах виглядав миловидною брюнеткою років 25-ти, стрункою і високою
Дуже смачна омлетна закуска з оселедцем! Раджу, бо спробувала сама – і рідним і гостям більш ніж сподобалося!
Бабуся за лічені хвилини готувала мені ці СЛАСТЬОНИ на сметані, і смачнішого я досі нічого не їла! А діти мої полюбляють їх дужче за будь-які магазинні солодощі. 
Економіка
Чи можуть українці залишитися без субсидій: грошей на всіх не вистачить

В Україні за кілька років кількість субсідіантов виросло в кілька разів. Якщо в кінці 2014-го “комунальну знижку” отримували близько мільйона сімей, в кінці цього опалювального сезону субсидію.

За прогнозами Мінсоцполітики, отримуватимуть близько семи мільйонів домогосподарств, тобто кожен другий українець.

За українців “зі знижками” постачальникам комунальних послуг доплачує державі. При цьому оплата повинна в ідеалі проходити з запізненням в один місяць.

На даний момент, за словами представника громадянської мережі “Опора” Тетяни Бойко, в різних містах України держава не оплачує субсидії вже від трьох до шести місяців. “У деяких будинках відключаються ліфти, невчасно вивозять сміття.

Комунальні підприємства виявилися в катастрофічній ситуації”, – пояснила експерт під час круглого столу “Субсидія і борги за газ: міфи і реальність”.

У Міністерстві соціальної політики пояснюють: тих коштів, які заклали в бюджет, недостатньо для того, щоб вчасно забезпечити фінансування субсидій.

Приблизно 10 мільярдів гривень невикористаних, але вже виділених на субсидію коштів, держава поверне найближчим часом, пояснює директор департаменту Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Тільки після цього міністерство чітко зможе підрахувати, скільки коштів не вистачає. “Коли ми закінчимо повернення невикористаних сум до бюджету. Тоді зможемо сказати, що потрібна буде певна сума і її не вистачає”, – розповідає чиновник.

У Міністерстві фінансів підрахували, що в цьому році на субсидії потрібно витратити приблизно 75 мільярдів гривень. Для цього Кабмін повинен підготувати рішення щодо проекту змін до бюджету країни.

Проголосувати це рішення повинні до парламентських канікул, інакше гроші закінчаться, а коштів на підготовку до опалювального сезону у постачальників послуг не вистачить.

“При формуванні бюджету 2017 року передбачалося, що 47 мільярдів гривень буде достатньо, якщо кількість субсідіантов сильно не зміниться. У кінці опалювального сезону стало зрозуміло, що цих грошей недостатньо. Готуємо проект зміни в державний бюджет для вирішення критичної ситуації.

Читайте також: ЖІНКАМ ДОЗВОЛЯТЬ ПРАЦЮВАТИ НА ТЯЖКИХ І ШКІДЛИВИХ РОБОТАХ

Сума, яка передбачена, ще 15 мільярдів гривень – цього досить, щоб вирішити проблему “, – припускає заступник міністра. Однак кардинально ситуацію це не змінить.

Кожна друга українська родина отримує субсидії і для бюджету це стає занадто важкою ношею. За словами Сергія Марченка, політикам потрібно бути готовим “приймати непопулярні рішення”.

Деякі експерти впевнені, що і 75 мільярдів гривень не вистачить на субсидії до кінця року. Екс-глава НКРЕКУ, віце-президент “Укртеплокомуненерго” Сергій Дунайло впевнений, що додатково 10-15 мільярдів гривень відстрочить рішення проблеми до жовтня.

Джерело.

 

Related Post