fbpx
Авто
Чим нeбeзпeчний сніг на даху вашого авто

Не випадково в деяких європейських країнах на водіїв з нечистими автомобілями накладаються серйозні штрафи. Багато власників автомобілів до цих пір були переконані, що, коли їх автомобіль покритий снігом, вони повинні чистити тільки вікна, щоб мати огляд.

Той факт, що сніг на даху насправді не хвилює їх, тому що вони переконані, що на початку руху він впаде. Ще менше це стосується тих, у кого є стійка нагорі, яка запобігає очистку.

Є й інші чинники, які заважають – сильний снігопад, великий автомобіль і низький господар. У останнього немає ні сили, ні зростання, щоб впоратися, тому йому легше їхати і чекати, коли сніг впаде.

І є також категорія водіїв, які переконані, що вони таким чином захищають фарбу на транспортному засобі. І вони вважають, що чистка може навіть зашкодити їх автомобілю.

Читайте також: ЯК ВИЛІКУВАТИ ЗУБИ І НЕ РОЗОРИТИСЯ НА ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГА

Навпаки, лід і сніг не забезпечують ніякої додаткової захисту, так як після запуску автомобіль нагрівається, а растаявшая суміш падає в мініатюрні подряпини фарби, і навіть розширює їх. Страждають гумові ущільнення вікон, якщо вода потрапляє в них, потім замерзає і створює додаткові проблеми.

Сніг на даху має ще проблеми з безпекою. Наприклад, швидка зупинка скидає все зібране на даху на переднє вікно, що призводить до повної втрати видимості. Якщо в даний момент автомобіль здійснює маневр, це може бути небезпечно, так як навіть якщо склоочисники працюють, вони не зможуть впоратися.

У такій ситуації водій, ймовірно, буде змушений вийти з машини, а це небезпечно, особливо на жвавій дорозі. Не менш небезпечна ситуація, коли снігова маса буквально злітає з даху через високошвидкісного руху. Проблема в тому, що невідомо, куди вона потрапить. Все стає дуже серйозно, оскільки 20-кілограмовий шар снігу зі швидкістю 100 км / год досягає сили в 5 тонн.

Не випадково в деяких європейських країнах на водіїв з нечистими автомобілями накладаються серйозні штрафи. У Німеччині та Франції, це 60 євро, якщо автомобіль покритий снігом.

Джерело.

Related Post

facebook