fbpx
Breaking News
Чоловік не одразу зрозумів, що відбувається. А той, скориставшись ситуацією вручив мені букет, одночасно просячи вийти з ним на вулицю. Я завжди була вірною дружиною, але в цей момент мені стало просто цікаво, що ж там такого. Я вийшла з ним у двір і те, що я побачила, повaлилo мене в шoк
Це неймовірне поєднання тонких пісочних коржів, макової і кокосової начинки та ніжного крему з цитрусовою ноткою! Смакота – пальчики оближеш! А який же гарний розріз! Дівчата, пляцок просто супер! Рекомендую його також для пляцків на фуршет!
Піцерії відпочивають! Це дуже швидкий рецепт, я б навіть сказала експрес – піца! Вона виручає мене, коли в нас незаплановані гості. Рецепт піци, на перший погляд, може здатись непримітним, але запевняю Вас, що це дуже практично, недорого та смачно!
Через 3 роки батько одружився. І ось, як в казці, у мене з’явилася мачуха, дуже зла, яка не любить, агpеcивна і не адекватна. Я виросла з нею, вона мене виховала. Хоча і вихованням це було складно назвати
Марія пообіцяла, що як завaгiтніє, більше нічого і ніколи про неї не почую. Я не планував йти з сім’ї, але ж й не виконати останнє, таке важливе для неї прохання, не зміг. І ось сталося, вона завaгiтнiла. Тоді і почалося саме справжнє пeкло. За 3 роки зустрічей з Марією мені здавалося, що я її знаю. Але виявилося, зовсім це не так
Україна
Чим приваблює і чим відлякує туристів українська Швейцарія: подорож по Прикарпаттю

Українське Прикарпаття, яке завдяки унікальній природі ще називають українською Швейцарією, незаслужено оминають туристи. Причиною цього є насамперед погане транспортне сполучення, – йдеться в сюжеті 24 Канала.

Село Шешори розташоване в 30 кілометрах від Коломиї. Поруч із селом знаходиться один з найвідоміших карпатських водоспадів – Великий Гук. Висота його потоків досягає 5 метрів. Щоліта тут буває до 20 тисяч туристів.

Також недалеко, під селом Яворів, є відома скеля богині Лади. Кажуть, саме це місце Іван Франко описав у своїй повісті “Захар Беркут”.

Скала повторює обриси вагітної жінки і овіяна повір’ями. Одне з них – щоб очиститися від гріхів, слід пролізти через цю вузьку щілину. Місія не для людей зі слабкими нервами, але відчуття того варті.

На обід туристам пропонують форель. Її можна зловити самостійно в штучному ставку, в гірському селі. Гості від такого відпочинку в захваті.

Але масового туристи в Прикарпаття не їдуть. Гостей відлякують жахливі дороги. Більшість доріг не бачили капітального ремонту за всі роки української незалежності.

Місцева влада розводить руками, адже сума, необхідна на ремонт доріг, більше річного бюджету селища.

Якщо держава не знайде грошей на ремонт, то українська Швейцарія як і раніше буде залишатися малодоступною, навіть для українського туриста, не кажучи про іноземців.

Читайте також: НА УКРАЇНЦІВ ЧЕКАЄ РІЗКА ЗМІНА ПОГОДИ: ПРОГНОЗ СИНОПТИКІВ НА ТИЖДЕНЬ

Related Post