fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєнання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
Чиновники витратили 1,5 мільйона гривень на “тротуар-вишиванку”

Київська влада витратили майже 1,5 мільйони гривень на те, щоб викласти “тротуар-вишиванку” поряд із Золотими воротами.

Про це повідомляє “Доступ до правди”, посилаючись на відповідь Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації. Роботи з укладання плитки в районі Золотоворітського проїзду проводило комунальне підприємство “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району”.

На ремонт обійшовся місту у 1,477 мільйонів гривень. Тротуар відновили, оскільки це історичний район міста і він має стати візитівкою Києва.

Нагадаємо, невдовзі на ділянці Золотоворітського поїзду мають встановити нові МАФи.

Читайте також: В Україні з’явилася школа на сонячних батареях

Джерело

Related Post