fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Авто
Чиї автомобілі купують українці

У травні в Україні було зареєстровано 6,6 тис. Продажів нових легкових автомобілів. В асоціації “Укравтопром” визначили, автомобілі чиїй збірки воліють українці.

Найчастіше в травні українці зупиняли свій вибір на автомобілях, зібраних у Франції і Японії. В результаті “японці” і “французи” охопили по 16% ринку нових легкових авто.

На частку автомобілів походженням з Німеччини довелося 13% травневого ринку.

Кожен десятий покупець підтримав вітчизняного виробника, придбавши автомобіль, зроблений в Україні.

Частки по 5% від травневого пирога дісталися британському, словацької та російського автопрому.

Трохи менший результат (по 4%) у авто з Кореї, США і Туреччини.

Машини, що вийшли з заводів Угорщини, Іспанії та Узбекистану, забезпечили ринку по 3% продажів.

За 2% ринку зайняли іномарки родом зі Словенії та Чехії.

Результати представників автопромів інших країн в звітному місяці були незначні і в рідкісних випадках досягали 1 відсотка.

Читайте також: ЩО БУДЕ З КУРСОМ ДОЛАРА: ПРОГНОЗ АНАЛІТИКА

Related Post