fbpx
Суспільство
Чого не варто робити в шлюбі, щоб він був міцним і щасливим

Кожна дівчина мріє про те, щоб її шлюб був довгим, міцним і одним на все життя. Однак сімейне життя не таке проста, як здається на перший погляд. І обом варто докласти чималих зусиль, щоб спільне життя не перетворилося на справжній жах.Існує безліч речей, які можуть зруйнувати ваші стосунки, наприклад, ці:

Занудство

Часом вам може здатися, що ваша друга половинка просто не чує вас. Тому ви знову і знову нагадуєте їй про ті речі, які їй потрібно зробити.

Повірте, ваш чоловік чує все, що ви говорите (в більшості випадків), і точно знає, що від нього вимагається. Більш того, він дійсно має намір це виконати. Однак зробить він це лише тоді, коли цього захочеться йому. Занудство і постійні нагадування не наблизить цей момент, а будуть лише дратувати.

Скарги

Ваше життя може бути далеким від ідеалу, і ви, звичайно ж, можете бути стурбовані цим. Це дійсно важливо, і ви можете поділитися переживаннями зі своїм партнером.

Однак, не варто робити цього занадто часто. Постійний негатив від спілкування з вами погано позначиться на ваших стосунках.

Постарайтеся не втрачати впевненості в собі і здорового оптимізму, адже за кожною темною смугою обов’язково йде світла.

Плітки

Всім відомо, що обговорення чоловіків – обов’язковий атрибут будь-якого дівич-вечора. Постарайтеся не обговорювати своє особисте життя з подружками занадто докладно, навіть якщо на даний момент все не дуже гладко.

Якщо ваші подруги обговорюють своїх чоловіків в негативному ключі, пам’ятайте, вам необов’язково виносити всю “брудну білизну з хати”. Ефективніше буде, якщо ви почнете вирішувати проблему зсередини, удвох.

Неповага

Кожен з нас недосконалий. У кожного з нас є свої слабкості і недоліки. Однак, якщо у вашій родині панує любов, ви зможете м’яко впливати друг на друга, згладжуючи нерівності, знаходячи спільні інтереси.

Слідкуйте за тим, щоб не перебивати один одного під час розмови, радьтеся один з одним перед прийняттям важливих рішень, пам’ятайте, що ви пара, а у стосунках беруть участь обидва.

Бракує часу

Ви можете бути дуже зайнятою людиною, у вас може не бути вільного часу зовсім. Ви можете важко працювати, займатися спортом, ходити на якісь курси і т.д. Однак вам необхідно обов’язково виділити час для своєї другої половинки.

Якщо ваш партнер побачить, що вам вистачає часу на все крім нього, він може подумати, що ви не цінуєте ваші стосунки і нехтуєте ним. Це не означає, що потрібно відмовитися від улюбленої роботи і хобі. Це означає, що ви зобов’язані знайти час і для свого супутника життя.

 

Марнотратство

Чи не в кожній родині марнотрат – дружина, однак в більшості випадків це саме так. Ні для кого не секрет, що грошове питання – одна з найчастіших причин розлучення.

Звичайно, ви можете бути не задоволені якістю свого життя, однак такий період буває в житті кожної пари. Разом ви зможете подолати труднощі і зберегти близькі стосунки.

Поведінка як у його мами

Ваш чоловік – доросла людина (навіть якщо він не завжди доводить це вчинками), і він вибирав вас не в якості другої мами. Тому не варто нею ставати.

Швидше за все, йому хочеться теплих, дружніх і довірчих стосунків. Боріться з бажанням управляти і керувати ним, дозвольте йому самому приймати рішення. Нехай ваш партнер має можливість поділитися з вами своїми секретами, коли йому цього захочеться. Це краще, ніж, якщо ви станете вимагати його розповідати вам все в примусовому порядку.

Нереалістичні очікування

Ваш чоловік дійсно кохає вас. І, звичайно ж, він хоче стати найкращим чоловіком у вашому житті. Але іноді ваші очікування можуть бути занадто високі. Він може стати для вас Суперменом, але навіть у здібностей Супермена є межа.

Пропонуємо подивитися на речі реалістичніше. Якщо вам здається, що деякі речі відбуваються занадто повільно, не варто розчаровуватися завчасно.

Ваші чоловіки відчувають і так занадто багато тиску з боку начальства і рідні. Постійне невдоволення вашим чоловіком може відвернути його від вас.

Читайте також: «ПРАВИЛО ТРЬОХ»: ЯК ЗРОБИТИ СВІЙ ДЕНЬ МАКСИМАЛЬНО ПРОДУКТИВНИМ

Вторгнення в особистий простір

Чоловіки трепетно ставляться до виконання своїх обов’язків. Можете собі уявити, як відчуває себе ваша пара, коли ви ступаєте на його територію. У кожного з вас своя роль в шлюбі, так дозвольте ж йому виконувати свою. Нехай він добре зробить свою роботу, а ви висловіть свою вдячність.

Шлюб – важка праця для двох. Робота над стосунками, робота над собою, робота над помилками. Але, відмовившись від цих звичок, замінивши їх теплотою і взаємною повагою, ви зможете насолоджуватися вашим спільним життям набагато більше, домогтися розуміння з партнером і задоволення стосунками.

Джерело.

Related Post