fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
поради
Чого ніколи не варто робити для чоловіка

Існує помилкова думка, що для “милого” можна піти на все. Ні, не на все. Адже є речі, які елементарно можуть його розбалувати, а вам знизити самооцінку.

Як правило, прагнення догодити чоловікові – це не про любов і прихильності, а про страхи і комплекси жінки. Джерело

Мало того, ці спроби можуть призвести до зворотного ефекту: партнер просто перестане вас поважати і рахуватися з вами.

П’ять речей, які ніколи не можна робити для чоловіка:

1. Приносити себе в жepтвy і схилятися перед чоловіком

По-перше, цього ніхто не оцінить. По-друге, “не створи собі кумира” придумано давно і не дарма. Тільки самодостатня особистість здатна будувати здорові відносини з такою ж самодостатньою особистістю.

2. Виправдувати його нacильcтво – емоційне або фізичне

Абьюзери (емоційні нacильники), тиpaни і інші пригнічують особистості – це не те, що потрібно терпіти і виправдовувати. Цього категорично не повинно бути в нормальних відносинах.

3. Вирішувати його проблеми

Так, сильна жінка це добре. Вона повинна вміти подбати про себе і своїх дітей фізично і матеріально, якщо треба.

Але вона не зобов’язана вирішувати матеріальні, житлові або будь-які інші проблеми чоловіки – на те він і чоловік.

Якщо тільки вона не хоче бачити поруч із собою підкаблучника, альфонса або інфанти.

Читайте також: «Краща подружка – твоя подушка» – Я не послухалася бабусю і тепер залишається тільки шкодувати себе

4. Відмовлятися від себе і приймати будь-які ультиматуми

Є гарна приказка: “Кажучи іншою” так “переконайся, що ти не говориш” немає “собі!”. Ніколи не варто йти на поводу у чужих бажань і підлаштовуватися під когось.

Мова не про розумних компромісах, а про вимоги щось поміняти в собі фізично, відмовитися від улюбленої справи / рідних / своїх переконань на користь і догодити іншій людині.

Не варто ніколи підганяти під вимоги чоловіки свою зовнішність, цінності і переконання. Інакше ви ризикуєте втратити і себе, і цього чоловіка.

5. Жаліти його і давати поради

Якщо чоловік переживає важкі часи, найгірше, що може зробити жінка в цій ситуації – пошкодувати його. Жалість принижує чоловіка.

Все, що йому потрібно – мовчазна підтримка і віра, що він впорається. Усе. Решту він зробить сам. Іноді потрібно просто залишити його в спокої і дати час самому з усім розібратися, іноді просто бути поруч і дарувати своє тепло і емоції.

Якщо ж чоловік починає нити і скаржитися – не потрібно підтримувати ці пориви і вислуховувати сповіді. На все це є чарівна “робоча” фраза: “Ти впораєшся!”.

Related Post