fbpx
Шоу-бізнес
Чого очікувати від півфіналу: «Голос країни-8»

Цієї неділі відбудеться півфінал «Голосу країни» ( «1 + 1»), в рамках якого зіркові тренери Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль разом з українцями визначаться з четвіркою фіналістів восьмого сезону проекту.

В рамках другого прямого ефіру кожен з вокалістів виконає сольну пісню і заспіває дуетом з наставником. Доля артистів буде залежати від глядацького голосування і оцінки тренера.

Кожен наставник матиме 100 відсотків, які він розділить між двома учасниками. Глядацькі смс і дзвінки також переведуться в процентний еквівалент і додадуться до тренерським. Чия процентна сума виявиться більше — той і пройде в суперфінал.

Один з учасників телепортується в прямому ефірі з однієї сцени на іншу, а в номері ще одного візьмуть участь танцівники «Танців з зірками».

Читайте також: «ВСЯ ШКОЛА ДИВИЛАСЯ НА БІЙКУ І ВСІ ЧЕКАЛИ, ЩО МЕНЕ ПОБ’ЮТЬ»: РУСЛАН СЕНІЧКІН

Дівчина з народним вокалом Алена Луценко, наставником якої є Сергій Бабкін, вразить глядачів щирою українською піснею, а учасник «Ліги Сміху» Михайло Сосунов з команди Тіни Кароль — незвичайним для себе репертуаром і ззажігательним танцювальним номером.

Також цієї неділі підопічна Джамали і зірка серіалу «Школа» Анна Трінчер, як і обіцяла раніше, визнається, чи зустрічається зі своїм колегою по знімальному майданчику серіалу «Школа» Богданом Осадчуком, який виконав в картині роль Тохи.

У свою чергу, «серденько» команди Сергія Бабкіна Олена Луценко розповість про свої стосунки з коханим, які тривають вже 5 років.

Крім цього, в півфіналі «Голосу країни -8» виступлять такі популярні українські артисти, як DZIDZIO, ДахаБраха, група «Mountain Breeze», а також тренер проекту Тіна Кароль з попурі з власних хітів.

У півфінал проекту пройшли Алена Луценко і Дмитро Самко з команди Сергія Бабкіна, підопічні Джамали Анна Трінчер і Христина Храмова, вокалісти Потапа Микита Трондін і СРБУ Саргсян, а також Андрій Рибарчук і Михайло Сосунов, наставником яких є Тіна Кароль.

Джерело.

Related Post

facebook