fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Суспільство
Чоловіче гоління: секрети проведення процедури від професійних барберів (відео)

Процедура гоління є справжнім ритуалом для кожного чоловіка. Зараз навіть з’явилися спеціальні місця для того, щоб професійно поголити бороду. Такі заклади нині називають барбершопами, що походить від англійського слова «цирульник», а тих, хто виконує процедуру гоління – барберами.

В домашніх умовах чоловіки голяться зазвичай частіше, але не всі знають правильну систему догляду за собою. У програмі «Сніданок. Вихідний» постійний експерт Ірина Медвєдєва разом з професійним барбером поділилася секретами необхідних етапів ранкової гігєни для чоловіків.

Вмивання

Для вмивання краще використовувати гель або пінку. Милом краще не користуватися, адже воно сушитиме шкіру і затруднить процедуру гоління.

Розпарювання

Професійні барбери після вмивання розпарюють обличчя гарячим рушником, який тримають на обличчі 20-30 сек. Проте, якщо зранку немає часу, достатньо буде просто прийняти душ.
Душ буде одночасно і гігієнічною процедурою, і своєрідним розпарюванням, – зазначає Ірина Медведєва.

Перед голінням обов’язково потрібно нанести спеціальну олію на обличчя.
Вона наноситься для того, щоб захистити шкіру від небезпечного леза і пом’якшити щетину, – каже професійний барбер.
Олію для гоління можна приготувати в домашніх умовах. Для цього достатньо змішати ефірну олію розмарину та лаванди.

Гоління

Чоловіки, які голяться станком, дуже часто забувають міняти лезо, яке з часом стає тупим.
Гоління за допомогою такого станка не тільки займатиме багато часу, а й може пошкодити шкіру обличчя, – говорить Ірина Медведєва.

Найкращим варіантом для гоління стануть спеціальні електричні бритви, які зможуть пристосуватися до рельєфу обличчя і зроблять процедуру швидкою та легкою.

Пінку для гоління краще наносити не втиранням, а методом вбивання. Так вона найкраще потрапить пори шкіри.

Голити потрібно одним рухом по росту волосся, а іншим – проти, – зауважує барбер.

Тонізація та зволоження

В барбершопах гоління завершується холодними компресом, який допомагає закрити пори. Вдома можна також кілька разів сполоснути обличчя холодною водою.
В кінці потрібно нанести лосьйон або спеціальний спрей на спиртовій основі з маслами, який захистить шкіру від запалень.

В зимовий час, бажано використовувати крем після гоління, – підкреслює Ірина Медведєва.

Читайте також: Що відбувається в тілі при обливанні холодною водою

Джерело.

Related Post