fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
Чоловік дає мені гроші в борг

Я рано вийшла заміж. На першому курсі інституту випадково познайомилася з Вадимом, який був старший за мене на 10 років.

Різниця у віці не лякала, мені було цікаво з ним. Джерело

Галантний чоловік, жодного разу не був одружений. У нього свій бізнес і невелика однокімнатна квартира, куди я через місяць відносин і переїхала. Всяко краще, ніж в гуртожитку.

Через півроку спільного життя Вадим зробив мені пропозицію.

Поки я думала, він наводив аргументи на користь шлюбу і майбутніх дітей. Я здалася і відповіла: «Так».

Через тиждень після весілля відбулася серйозна розмова, на якому мій чоловік озвучив, що сімейним бюджетом в сім’ї керуватиме він, так як я ще молода і недосвідчена. Мені здалося це розумним, і я знову погодилася.

З цього моменту Вадим став мене лаяти за невиправдані витрати, зокрема за зайву на його думку на косметику і одяг.

Хоча я все купувала на свою зарплату, у нього нічого не просила.

В результаті чоловік заявив, що оплата комуналки і покупка продуктів тепер на мені. А він все відкладає на покупку трикімнатний квартири для нашої сім’ї.

Я дура, знову погодилася, я ж мріяла про просторому житло.

Читайте також: – Я хочу дитину, а грошей немає

Далі тільки гірше, я зaвагітніла. Вадим спочатку літав на крилах щастя, а потім все повернулося на круги своя.

В результаті пішла в декрет, нapoдилася дочка.

Всі витрати, пов’язані з дитиною виявилися теж на мені.

Я стала просити у чоловіка грошей на памперси, на одяг малюкові. Зглянувся і виділ рівно 1000 тис. на місяць! Про себе я давно забула, економлю буквально на всьому.

Тут варто зауважити, що і чоловік зайвого собі не купує.

Маніакально збирає на майбутню квартиру. Я живу надією, що коли сума набереться, то ми заживемо нормальним життям.

Я дуже хочу балувати дочку, купувати їй гарний одяг та іграшки, але не можу цього зробити.

Ходжу в рваних колготках, чоловікові все одно. Каже під брюками ніхто не бачить.

Останньою краплею стало те, що мені терміново треба було пройти YЗД. Номерків на безкоштовну процедуру не було, я попросила у чоловіка грошей.

Пояснила ситуацію, і він знехотя дав мені необхідну суму в борг!!!

У мене таке відчуття, що він мене не любить. Одружився просто тому, що вже пора заводити сім’ю, і тут я вдало підвернулася.

Related Post