fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
Суспільство
Чоловік мене завжди і в усьому підтримував, але коли синові виповнилося 3 роки – зібрав речі і пішов

Мені виповнилося 18 і я вискочила заміж, прекрасний чоловік 38 років, добрий, турботливий, просто як з казки.

Я тільки вступила до інституту, а на другому курсі я зaвaгiтнiла, народила дочку, а через рік нapoдила ще й сина.

Я успішно закінчила інститут, чоловік мене у всьому підтримував, але коли синові виповнилося три роки, улюблений і турботливий чоловік зібрав речі і пішов!

Скільки було пролито сліз, через зради, через відсутність роботи, з за відсутності грошей, але ж у мене на руках двоє малюків, садок нам ще не дали.

Я подала на аліменти і пішла працювати ночами, було дуже страшно залишати малюків одних, але що поробиш?

Треба крутитися, треба працювати, через півтора місяця мені прийшли аліменти в розмірі тисячу гривень, це просто «Величезні» гроші, ну й добре сама викручуся.

Читайте також: Ти будеш моєю мамою? Погоджуйся, у нас з татом добре, тільки не вистачає дбайливих жіночих рук

Через рік тортур, нам дали дитячий садок, я змогла влаштуватися на роботу, все у нас стало налагоджуватися, дітки підростали, я теж, тільки по кар’єрних сходах!

Через півтора року, ми з’їздили за кордон на відпочинок, я змогла купити машину.

І тут з’явився колишній чоловік:

– Прости мене, я не можу жити без вас, я вас дуже люблю, прости мене дурня!

– Тебе не було три роки, за ці три роки ти навіть не спромігся дізнатися як у нас справи, а тепер прости? Я не хочу тебе бачити!

Він пішов, а через місяць мені прийшла повістка в суд, він вирішив відсудити дітей у мене, ось тут мені стало по-справжньому страшно.

Суд виграла я, спасибі адвокатам, а через пів року після суду, прийшов адвокат батька колишнього чоловіка, дід залишив заповіт на онуків.

Все налагодилося, але я ні коли не забуду, кашу на воді один раз в день, і п’ять днів голоду, тому що не було грошей.

Related Post