Суспільство
Чоловік намагався ввезти до України півмільйона гривень у валюті

У пункті пропуску «Бориспіль» затримали чоловіка, який намагався незаконно перемістити через митний кордон України валюту на суму близько 505 тис. гривень.

Незаконно ввезти 28 тис. доларів США та 1 275 євро намагався на територію України наш співвітчизник, що прилетів з Голландії. Для проходження митного контролю він обрав спрощену систему – «зелений коридор». Це передбачає наявність у громадян готівки у сумі, що не перевищує 10 000 євро (або еквівалент цієї суми в іншій валюті).

На момент проходження митного контролю він не подав митної декларації, оформленої належним чином, і до моменту перетину ним «білої лінії» до інспектора митниці не звертався.

Після перетину пасажиром «білої лінії», яка означає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор», була виявлена валюта, яка перебувала в куртці пасажира.

Чоловіка запитали про необхідність декларування наявних при ньому товарів, на що пасажир відповів, що таких немає. Далі митники поцікавилися про наявність у нього коштів, на що він заявив, що у нього є 20 тис. доларів США. Після цього пасажира запросили до службового приміщення митниці, де він видав готівку, яка переміщалася без ознак приховування.

З виявленої суми пасажир зміг провезти 10 600 доларів США та 45 євро. Згідно з протоколом про порушення митних правил вилучено 17 400 доларів США та 1230 євро. Валюта вилучена до винесення судом рішення у справі.

Читайте також: ЖОРСТОКЕ ВБИВСТВО: ДІТИ ПОЗБАВИЛИ ЖИТТЯ ВЛАСНУ МАТІР

Нагадаємо, валюта залишається найпоширенішим предметом порушення митних правил в пункті пропуску «Бориспіль». Всього з початку 2017 року працівники Київської митниці ДФС складено 35 протоколів про порушення митних правил, де фігурувала валюта на загальну суму 5 млн. грн.

Джерело.

Related Post

facebook