fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
життєві історії
Чоловік покинув мене після 25 років сімейного життя. А я до цього часу чекаю, раптом отямиться, раптом повернеться!

Все життя у нас з чоловіком була звичайне, зустрілися, коли обом було по 18, в 20 вже ростили доньку, потім нapoдилася ще одна донька, потім синок.

Працювали, жили душа в душу. Разом виходили на роботу вранці, одночасно і поверталися. Чоловік працював водієм автобуса, додому завжди повертався вчасно.

Прожили так довгі 20 років, старша дочка вийшла заміж, середня вчилася, а молодший був ще школярем.

І тут я помітила, що чоловік став затримуватися на роботі, пояснюючи це тим, що начальство дає навантаження, криза, мовляв, роботи більше, а зарплата несподівано стала менше.

Я переживала за коханого, багато працює, а раптом прихопить серце? На навчання якесь стали посилати щомісяця в сусіднє місто.

Я тоді навіть не припускала, що чоловік може завести іншу жінку. І раптом новина, чоловік закохався!

Читайте також: Чоловік, сестра і забута записка на столі

Уже кілька років крутить роман з кондуктором свого ж автобуса. Вона жінка пробивна, напориста, окрутила чоловіка, проводили вечори в кабіні водія.

В результаті чоловік зібрав валізу і пішов до цієї жінки. Подав сам на розлучення. А я до цього часу чекаю, раптом отямиться, раптом повернеться! Діти поруч, а рана в душі не затягується, дуже боляче, часто плачу, тиск став скакати.

Чому він так вчинив? Стільки років разом, стільки прожито всякого. Добре ж жили.

Як же тепер змиритися з самотньою старістю? Як відпустити коханого чоловіка до цього часу не знаю?

Related Post