fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
Чоловік відмовлявся вінчатися, а зараз сам вмовляє

Вразливі дівчинки ще в дитинстві мріють про принца на коні з білосніжною гривою. Казки з раннього віку іноді малюють подальше уявлення про життя.

Ось і я мріяла не тільки про гарне весілля, але і таїнство вінчання.

Серйозно про вінчання заговорила з чоловіком лише через три роки після весілля. Тоді у нас вже була дитина. Віктор спочатку не надавав мого інтересу значення.

Коли підійшла до питання більш серйозно, то почула його не дуже приємну думку.

Категорично відмовлявся вінчатися, пояснюючи такими словами: «Мало того, що зараз разом, так і потім, там будемо нерозлучні».

Сильно ображало таку думку, адже готова була йти за ним всюди, в прямому сенсі.

Читайте також: У Біблії знайшли таємничий рядок: «зцілить будь-який шлюб»

Решта сім років Вітя дотримувався своєї думки, не відступаючи. А я все переводила на жарт і смиренно чекала, коли він морально стане готовий до такого відповідального кроку.

Якось вийшло так, що наші ролі зайняли протилежні сторони. Зараз мені вже не важливо, чи будемо колись вінчатися. Вітя, за прожиті роки разом став таким рідним.

А він всерйоз задумався, пропонує згадати молодість і повторити весілля. Раніше відмовлявся вінчатися, а зараз сам вмовляє.

Такий поворот дуже приємний, але вважаю, що все якось не вчасно. Зайвих грошей немає, а те, що є пустила б у хід на інші справи і потреби.

Хоча, може варто дозволити собі трохи розслабитися і освіжити сімейні відносини. Ще не вирішила.

Related Post