fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
Чоловік вимагає дітей або він подасть на розлучення

Дітей не хочу від слова зовсім. Ось, взагалі не хочу і навіть думати не хочу на цю тему.

Живемо з чоловіком майже 10 років, три роки зустрічалися і ніколи не зациклювалися на цій темі. Думали, коли-небудь, коли робити буде нічого, нapoдимо собі сина або дочку. Але поки робити є чого і мені, і чоловікові.

Я працюю. У мене своя невелика перукарня або, як тепер прийнято вважати, салон краси. Так, він відкритий на гроші чоловіка.

І живу я в квартирі чоловіка, і машину він мені подарував, і забезпечує непогано. Я не переживаю, що мені з дитиною буде не на що жити. Я знаю, що у нас буде все, але дітей не хочу.

Нещодавно чоловік заявив, що я повинна подумати про дитину, дав термін півроку або він подасть на розлучення. Сказав, що йому 35 і тягнути він більше не хоче. А мене бити від однієї думки про памперсах і пелюшках, про сосках і сумішах. А ще живіт цей тягати.

Мама теж наполягає на тому, що в 33 роки дитину нapoдити вже пора. Хоча б одного і хоча б для чоловіка. А чоловік хороший! Такому і десяток нapoджувати можна, він тільки радіти буде.

Читайте також: ДИТИНА ПЛАКАЛА НА ВУЛИЦІ, А ЛЮДИ ПРОХОДИЛИ ПОВЗ

Пару днів назад за вечерею сказала чоловікові, що дитину нapoджу, але потрібно буде найняти няню для малюка і помічницю по будинку, так як я не збираюся грунтовно сідати в декрет.

Чоловік заборонив навіть думати про це. Сказав, що ніяких нянь в його будинку не буде, помічниця його влаштовує та, що є.

А я буду сидіти в декреті рівно стільки, скільки це буде необхідно для дитини. На допомогу приїжджатиме його мама, а якщо буде потрібно, то вони продадуть її квартиру і куплять в нашому або сусідньому будинку.
Для мене це вже перебір!

Я психанула. А йому мої психи до одного місця. Сказав, що дитині бути або розлучення. Інших варіантів немає.

Якщо відмовлюся нapoджувати, то у мене є всі шанси піти з валізою в «щасливе світле майбутнє».

Якщо пику, то «щасливе світле майбутнє» на все життя забезпечу собі сама власними руками і перетворю своє життя в каторгу.

Джерело.

Related Post