fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Чоловік з 27 дружинами виступив проти полігамії

Проти легалізації багатоженства виступає лідер мормонської фундаменталістської групи в Канаді, єпископ Церкви Останніх Днів Ісуса Христа 59-річний Вінстон Блекмор. Нічого протизаконного в цій ініціативі немає, за винятком хіба що того, що сам Блекмор має 27 дружин та 145 дітей.

Свій протест проти полігамії цей чоловік із Солт-Лейк-Сіті мотивує тим, що в офіційному шлюбі жінок просто експлуатуватимуть. Про це він заявив на аудієнції в американському штаті Юта, відомому своїми мормонами-багатоженцями, пише The Daily Mail. Там мормони намагаються добитися визнання багатоженства на законодавчому рівні.

Блекмора уже двічі намагалися притягнути до відповідальності за таку кількість дружин. Перший раз його звинуватили у полігамії в 2007 році, але згодом звинувачення було відхилене. Вдруге правоохоронці зацікавилися ним у 2014 році, але дата суду так і не була призначена.

На всі закиди недругів Вінстон відповідає, що він і його багаточисельні дружини є друзями. За жодною з них він не бігав, вони самі приходили до нього з пропозицією жити разом. Тож усі звинувачення у багатоженстві вважає спрямованою проти нього акцією, оскільки мормонська група, лідером якої він є, офіційно заборонена у Канаді.

Минулого року великого шуму наробила історія єгиптянина, котрий мешкав в Італії. Цей чоловік мав дві родини, одну з яких весь час тримав у підвалі.

Читайте також:79-РІЧНА АМЕРИКАНСЬКА НЕЗАЙМАНА ВПЕРШЕ ПІДЕ ПІД ВІНЕЦЬ

Джерело.

Related Post