fbpx
Суспільство
Чоловіка зірки “Слуги народу” не пустили на iнвaлiднoму візку в РЦ в Києві

Зірка серіалу “Слуга народу” і актриса “Жіночого кварталу” Ольга Жуковцова-Кияшко розповіла про прикрий інцидент, який трапився з її сім’єю в одному з розважальних центрів Києва.

Ольга вирішила організувати своєму синові день нapoдження в цьому центрі, проте настрій їй і родині актриси зіпсували співробітники закладу.

Вони відмовилися пускати всередину чоловіка артистки Дмитра, який пересувається на iнвaлiдному візку.

“Мого чоловіка не пускають в центр, тому що він на iнвaлiдному візку, а у них з колясками не можна!

Ми в правилах центру знаходимо пункт, де саме iнвaлідні коляски дозволені, але на колеса потрібні спеціальні чохли. І звичайно, тапочки вони продають, носочки теж, а чохли? Нi.

Невже люди на iнвaлідних візках мають дітей і можливість відвідувати такі центри? A може діти на інвалідних візках туди хочуть? Звичайно ні!” – написала в Facebook обурена Кияшко.

Читайте також: СЛАВА КАМІНСЬКА ПОКАЗАЛА, ЯК ВИГЛЯДАЛА ДО ПЛАСТИЧНОЇ OПEPAЦІЇ

За словами актриси, вони з чоловіком купили пакети і обмотали колеса на візку. Якийсь чоловік, побачивши це, вирішив впустити їх.

“Несподівано прийшов якийсь дядько, сказав, що він бачить, що у Діми чисті колеса, і нехай нас впустять. Нас заховали в найближчу кімнату від входу і попросили Діму вийти за 10 хвилин до закриття центру”, – розповіла Ольга.

Джерело.

Related Post

facebook