fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Світ
Чоловіку врятували руку, зашивши її у живіт

Бразильські хірурги врятували від aмпутації руку 43-річного пацієнта Карлоса Маріотта, зробивши в його животі “кишеню” і зашивши в нього постраждалу кінцівку.

Карлос отримав важку виробничу травму лівої руки в березні минулого року. Його кисть виявилася затиснута між двома циліндрами на верстаті для виготовлення пластикових виробів. Чоловік втратив два пальці. Крім того з кисті зірвало практично всю шкіру – видно було кістки і сухожилля.

Лікарі пересадили шкіру зі спини Карлоса на тильну сторону його кисті, і з стегна – на долоню. І помістили руку в розріз, зроблений в животі.

“Якби ми цього не зробили, був би великий ризик зараження і некрозу”, – розповіли хірурги.

За ті 42 дні, протягом яких рука перебувала в захисній “кишені”, на кисті виросли нові тканини і сухожилля, які змогли сприйняти пересаджену шкіру.

Читайте також: ЯК НЕ ЗАСТРЯГНУТИ У ЧЕРГАХ НА КОРДОНІ: З’ЯВИВСЯ КОРИСНИЙ ОНЛАЙН-СЕРВІС

“Це було дуже дивне відчуття, намагатися ворушити пальцями всередині мого тіла”, – розповідає Маріотт.

Зараз рука Карлоса схожа на боксерську рукавичку. Вона являє собою кулю з плоті, всередині якого знаходяться його пальці. Чоловікові довелося пристосовуватися користуватися нею в побуті. Він навчився тримати зубну щітку, телефон, надягати шкарпетки.

На Карлоса незабаром чекає ще одна операція. Лікарі збираються розрізати “рукавичку” і реконструювати окремі пальці.

Джерело.

Related Post