fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
Чому 22 квітня не можна розмовляти біля води, і що роблять цього дня найкрасивіші дівчата

День Євпсихія, Червона гірка, Лельник – усе відзначають 22 квітня. У давнину Червоною гіркою називали височину або пагорб, які були на краю села. Зазвичай там ставили спеціальну дерев’яну лаву, на яку посередині садили найкрасивішу дівчину, називаючи її Лялею. Потім по обидві сторони лавки укладали різноманітні дари. Прикрашали лавку вінками з квітів і виконували обрядові пісні.

22 квітня прийнято було набирати цілющої джерельної води в джерелах і говорити: “Цар водяний, цар земний, цариця водяна, цариця земляна, дай мені водиці на добре здоров’я”. У народі вірили, що саме до 22 квітня можуть триматися морози, але влада зими кожним днем слабшає, тому можна розраховувати на прихід справжньої весни.

Була поширена традиція ходити відмикати джерела (чистити їх). Також поширені були 22 квітня ворожіння на джерелах про смерть і хвороби близьких людей. Дорогою до річки ні з ким не можна було говорити. Якщо зустрічали знайомого, то його ні про що не питали і на питання не відповідали. Прийшовши до джерела, 22 квітня починали молитися, обертаючись на всі чотири сторони, загадували на “живе” і на “мертве”. Якщо у джерелі вода була світлою, як скло, значить, людина, про яку думаєш, проживе довго і хворіти не буде. А ось, якщо вода починала вирувати, то це обіцяло смерть.

Читайте також: ЧОМУ 21 КВІТНЯ ПО-ОСОБЛИВОМУ ШАНУЮТЬ ВОДУ, БАГАТО П’ЮТЬ І СЛІДКУЮТЬ ЗА «СВАРКОЮ» МІСЯЦЯ І СОНЦЯ

Народні прикмети на 22 квітня

Якщо схід був з білявими відблисками, то говорили, що на наступний день дощу не буде.

Вітер дме, і в повітрі висить туман – прикмета до того, що рік буде врожайним

Якщо до цього дня не встановилась гарна погода, то літо буде сухим

Якщо в гніздах у птахів яєць мало, то літо буде неврожайним

Пішов дощ – буде хороший урожай

Багато соку у берези – літо буде прохолодним і вологим, що негативним чином відіб’ється на врожаї

Кулик прилетів – прикмета до того, що весна остаточно розпочалася

До сходу сонця 22 квітня на небі видно хмари червоного кольору – буде вітряна погода

Під час дощу на воді з’являються бульбашки, значить, дощ затягнеться.

Джерело.

Related Post