fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Чому 23 травня категорично не можна працювати, треба піти на самоті в ліс і шукати скарб

Сьогодні, 23 травня, вшановують пам’ять одного з учнів Ісуса Христа – Симона. У давнину, крім свята Симона, відзначали ще одну важливу подію – іменини Матінки Сирої Землі.

На поле 23 травня не виїжджати, оскільки земля вважалася іменинницею, і робота була великим гріхом. Намагалися не тривожити землю ні лопатою, ні бороною, і навіть забивати кілочки було суворо заборонено.

Потрібно було 23 травня пестити землю і молитися про гарний урожай. На іменини Землі їй давали відпочити, намагалися не проводити ніяких земляних робіт.

У народі Симона вважали покровителем трав і вірили, що саме з його волі на Землі ростуть різні види трав. Йому також молилися 23 травня про пошук скарбів. Люди 23 травня вирушали шукати скарб.

Також заклинали свої скарби, щоб вони не дісталися чужій людині, а могли за допомогою спеціальних змов, навпаки, залишити скарб конкретній людині, дати вказівки, де шукати зариті багатства. Іноді скарби могли заворожити на певну кількість “голів”.

Тобто, якщо, наприклад, скарб заворожений на 20 “голів”, то знайде його тільки 21-а людина.

Знахарі і знахарки в цей час збирають цілющі трави в лісі, щоб готувати з них корисні зілля. Вважається, що саме сьогодні трави отримують магічну силу. Зазвичай лікувальні трави 23 травня збирали на самоті.

Знаходили рослини, а потім, перш ніж зірвати їх, виголошували спеціальні замовляння, стоячи на колінах. Трави 23 травня могли збирати не всі – це робили люди виключно з чистими помислами. Попередньо парилися в лазні, одягали лише чисті речі і не думали про погане, вирушаючи на збір.

Зазвичай їх не зривали голими руками, а використовували для цього чисті хустки і рушники, щоб чудодійна сила рослин не зникла. Всі трави 23 травня збирали в пучки, а потім відправляв сушитися на горище.

На Симона звертали увагу на віники. Була прикмета: якщо віник, який стоїть біля ліжка, дуже швидко в’яне, то людину чекає страшна хвороба. Якщо ж довго зберігає свіжість – попереду чекає довге і щасливе життя.

Читайте також: ДІЄТОЛОГ НАЗВАЛА ПРОДУКТ, ЯКИЙ ОТРУЮЄ ЦІЛИЙ OРГAНIЗМ

Народні прикмети на 23 травня

Дощ іде – літо буде непогожим.

Лопаються березові сережки – пора хліб сіяти.

Вранці бджоли дуже швидко літають – прикмета, що буде сонячний день.

Дме вітер під час дощу – до гарної погоди.

До вечора не зникають купчасті хмари – до поліпшення погоди.

Кріт навколо нори землю розкидає – вірна прикмета того, що дощ піде.

До світанку чутно пташині пісні – буде дощ.

Джерело.

Related Post