fbpx
Breaking News
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов. Сьогодні, рівно рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам! Цього не може бути! Вона була зовсім не схожа на матір трьох дітей (моїх дітей!). І я міцно задумався над тим, що ж насправді сталося
Виявилося, що це ніяка не сестра йому, а коханка! Навіть, можна сказати, наречена. Вона дійсно живе в Чехії і вони там скоро поберуться – підготовка до весілля йде повним ходом! А після цього він збирався назавжди залишитися там жити. А те, що в Україні я законна дружина, ще й на 6-му місяці, нікого не хвилює
Життєві істини і уроки, коли Вам 30, 40 і 50. Дуже мудро і влучно!..
Такий пляцок можна зробити практично на будь-який смак, обираючи улюблені ягоди або варення. Випікати можете одним коржем – і на приготування піде мінімум часу!
Суспільство
Чому 27 травня вмиваються молоком, вивішують мокру ганчірку і слідкують за ластівками

Сьогодні, 27 травня, згадують святого Ісидора. У народі цей день називають Сидором.

Говорили, що після Сидора починає поступово встановлюватися по-справжньому літня погода. Зазвичай у цей день починали робити посів льону, висаджували огірки у відкритий грунт.

Була поширена 27 травня досить цікава традиція, яка допомагала визначити, чи вдасться цього року зібрати врожай.

Так, вивішували мокру ганчірку на ніч, а вранці дивилися, чи висохла вона.

Якщо ганчірка залишалася мокрою, значить, можна розраховувати на багатий урожай огірків, і навпаки.

Ластівки до 27 травня поверталися з вирію, а разом з ними, як відзначали в народі, встановлювалася тепла погода.

Говорили, що 27 травня потрібно обов’язково вмитися молоком, побачивши першу ластівку – це дозволить зберегти молодість і красу. Не дивно, що цим прийомом часто користувалися дівчата.

Селяни звертали увагу на погоду: якщо день ясний і сонячний, значить буде хороший урожай огірків. У випадку холодного дня, люди були готові до майбутнього холодного літа.

Часто проговорювали спеціальні слова, покликані вілякати холодні вітри від осель і сіл. Існувало вірування, згідно з яким на Сидора вітер йде на північ.

У народі вірили, що 27 травня можна було не тільки засіяти поля і городи, але одночасно заговорити багатство для родини.

Для цього 27 травня збирали насіння з сухого торішнього лопуха і кидали їх через ліве плече, вимовляючи змову. Вірили, що так можна накликати багатство.

Читайте також: 4 НАЙВАЖЛИВІШІ РЕЧІ В ЖИТТІ, ЯКИМИ МИ ЧАСТО НЕХТУЄМО

Народні прикмети на 27 травня

Холодна погода в цей день – літо теж холодним буде.

Тепла погода – огірки добре вродить.

Рано ластівки прилетіли – буде хороший урожай.

Похмура погода 27 травня – врожаю не буде. Але якщо все-таки небо прояснюється до вечора, то є шанс щось зібрати з полів і городів.

Зозуля кує – прикмета до того, що прийшов час льон сіяти.

Ластівки рано прилетіли – буде щасливий рік.

Ластівки літають високо в небі – погода буде теплою і сонячною. Якщо ластівки літають низько – піде дощ найближчим часом.

“Водяні” хмари видно на червоному небі – погода в найближчі дні буде дощовою і мінливою.

Вранці на листі клена виступив сік – прикмета до того, що ввечері дощ піде.

Перепіл співає – буде ясна погода.

Джерело.

Related Post