fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Суспільство
Чому 9 червня жінкам не можна говорити одна з одною, а будинок краще залишити неприбраним

У день 9 червня в цекві вшановується пам’ять мучениці Феодори (Федори). Вона постраждала за віру в Христа разом з Дідимом воїном, який її захищав.

Крім Федори, 9 червня вшановується пам’ять священомученика Ферапонта, єпископа Садійского, який жив у III столітті.

У цей день селяни забороняли жінкам і дівчатам говорити одна з одною – це, за прикметами, обіцяло велику біду. Була прикмета, що чутки, які з’явилися саме в цей день, обійдуть все село, і всі жителі дізнаються новину. Також говорили, що сваритися 9 червня не можна: “На Федору — не виносити сміття з дому!”.

У цей день не можна було підмітати підлогу в будинку, виносити сміття з хати, що може привести до сварок в сім’ї, вважалося, що домовик на Федору забирається під віник, а необережна господиня може вимести. А без домовика, як відомо, будинок довго не простоїть.

Навпаки, його 9 червня намагалися задобрити, причому, особливо старалися в цьому люди, чия діяльність безпосередньо була пов’язана з торгівлею. Кидали за грубку кілька монет і сподівалися на те, що це в майбутньому допоможе отримати хороший прибуток.

Читайте також: ЧОМУ ТРЕБА ЇСТИ ЯБЛУКА

Народні прикмети на 9 червня

На сході сонця дуже душно – буде дощ найближчим часом.

Хмарна погода вдень 9 червня, але до вечора хмари пропадають – прикмета того, що можна чекати ясного наступного дня.

Якщо в цей день зробити прибирання в будинку, то можна щастя своє з хати вимести.

Якщо на Федора в полі не гнути спину — посіви будуть криві.

У хороший літній день дятел сильно стукає дзьобом — скоро буде дощ.

Під час сходу сонця стоїть задуха — до негоди.

Ліс без вітру шумить — до дощу. Нічна роса довго не висихає — до грози.

Джерело.

Related Post