fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Чому Дікусар і Шоптенко розійшлися

Чотири роки тому українські хореографи Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко повінчалися в Грузії, а на початку травня 2016 пара здивувала шанувальників новиною про своє розлучення.

Дікусар та Шоптенко до останнього моменту намагалися зберегти свій шлюб, але так і не змогли знайти взаєморозуміння, пише viva.ua

Дікусар зазначив, що рішення розлучитися вони з Оленою Шоптенко прийняли спільно. Дмитро вважає, що причиною розлучення з Оленою могла стати їх робота. Через занадто щільний графік парі не вистачало часу на особисте життя.

“Ми перестали радіти один одному. Можливо, робота внесла рутину в стосунки. Якщо ви хочете, щоб я сказав, хто перший запропонував розійтися – напевно, я. Але точно я вже не згадаю, бо все відбувалося досить емоційно. Все було взаємно. Ніхто ні від кого не йшов”, – розповів Дмитро.

Олена була стриманою в своїх висловлюваннях стосовно колишнього і нейтрально розповіла про розлучення з Дмитром, повідомляє tsn.ua

“Не можна говорити про якусь одну причину. Просто у нас з Дмитром була своя історія і вона закінчилася, на жаль. Розлучення – це завжди дуже неприємна тема для розмови, не хочеться заглиблюватися в подробиці, не хочеться з’ясовувати. Ми зустрілися, поговорили і обопільно прийняли це рішення. Добре, що ми закінчили ці стосунки по-людськи, по-дорослому”.

Після шлюбу з Дікусаром Олена Шоптенко вирішила більше не афішувати своє особисте життя. Одруження з новим коханим Олексієм Івановим танцівниця приховала від преси і шанувальників. Спільні фото з новим чоловіком у соцмережах танцівниці – велика рідкість.

“Ми познайомилися рік тому під час робочого проекту (в Болгарії). Це був танцювальний проект. Олексій був дуже цікавим, ми почали працювати разом. Було цікаво спілкуватися з ним”, – поділилася Олена Шоптенко.

Дмитро Дікусар також не поширюється про особисте життя.

“Я завжди хотів, аби вона була щасливою, якщо вона щаслива я радий за неї”, – прокоментував стосунки Олени Шоптенко Дікусар. Він додав, що раніше був знайомий з її новим коханим.

Читайте також: ВІДОМА СПІВАЧКА ПОКАЗАЛА ШАНУВАЛЬНИКАМ СВОЮ ПРЕКРАСНУ ДОНЕЧКУ!

Джерело.

Related Post