fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Політика
Чому “грузинські реформатори” йдуть з України

Сьогодні про намір піти з поста голови Одеської обласної державної адміністрації заявив Міхеїл Саакашвілі. Керував областю майже півтора року. Зазначив: причина звільнення – брехня і відсутність змін в регіоні. А останньою краплею стали неймовірні статки, які задекларували політики.

“Коли мені доводиться, як якомусь монгольському хану, ставити намети на сміх всьому світу на дорогах і вибивати жалюгідні копійки на ці дороги, що не ремонтувалися десятиліттями, тоді як вони публікують декларації, де більше грошей, які знадобилося б на всі дороги цієї та інших областей. Це не робота, мені це дуже набридло, і я дуже втомився”, – заявив Саакашвілі.

Втомився і соратник Саакашвілі – Гіоргі Лортокіпанідзе. Він півтора року очолював поліцію Одеської області. Вирішив піти тому, що відомству “потрібна нова кров”. І зазначив: регіону не вистачає поліцейських. Штат недоукомплектований на 40%.

Відмовлятися від українського громадянства і повертатися в Грузію Лорткіпанідзе поки не збирається. Каже, і в подальшому буде служити українському народові, правда, вже в столиці.

“Як генерал поліції залишаюся на службі української держави і верховного головнокомандуючого. Я вірю в своїх хлопців, і я вірю в краще майбутнє України”, – сказав він.

Почала рідшати “грузинська команда реформ” ще раніше. Відмітка в “півтора року” стала критичною і для колишнього міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі. Він ще в квітні пішов з посади. Заявив, що не в силах негайно зламати систему, як того вимагають українці. І додав, що в Міністерстві охорони здоров’я не вистачає професіоналів.

“У МОЗ неможливо зібрати команду реформаторів. А старі кадри не готові до такої роботи. Людина з освітою, знанням іноземних мов і досвідом роботи піде на ставку в 3600 гривень на місяць? Так в Україні у міністра зарплата 6000 гривень. А в Грузії я отримував близько чотирьох тисяч доларів США”, – заявив Олександр Квіташвілі, колишній міністр охорони здоров’я України.

У травні цього року подала у відставку, але не пішла остаточно зі “спецназу реформ” ще одна грузинка. Колишня заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе. На посаді вона також працювала півтора року. Без роботи Згуладзе не залишилася. Вона очолила спеціальну групу радників при тому ж міністерстві.

Читайте також: “СТРАШНА ХУДОБА”: ТЕЛЕВЕДУЧА КАТЕРИНА ВАРНАВА ЗБЕНТЕЖИЛА ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ

Джерело.

Related Post