Політика
Чому «грузинські реформатори» йдуть з України

Сьогодні про намір піти з поста голови Одеської обласної державної адміністрації заявив Міхеїл Саакашвілі. Керував областю майже півтора року. Зазначив: причина звільнення – брехня і відсутність змін в регіоні. А останньою краплею стали неймовірні статки, які задекларували політики.

«Коли мені доводиться, як якомусь монгольському хану, ставити намети на сміх всьому світу на дорогах і вибивати жалюгідні копійки на ці дороги, що не ремонтувалися десятиліттями, тоді як вони публікують декларації, де більше грошей, які знадобилося б на всі дороги цієї та інших областей. Це не робота, мені це дуже набридло, і я дуже втомився», – заявив Саакашвілі.

Втомився і соратник Саакашвілі – Гіоргі Лортокіпанідзе. Він півтора року очолював поліцію Одеської області. Вирішив піти тому, що відомству «потрібна нова кров». І зазначив: регіону не вистачає поліцейських. Штат недоукомплектований на 40%.

Відмовлятися від українського громадянства і повертатися в Грузію Лорткіпанідзе поки не збирається. Каже, і в подальшому буде служити українському народові, правда, вже в столиці.

«Як генерал поліції залишаюся на службі української держави і верховного головнокомандуючого. Я вірю в своїх хлопців, і я вірю в краще майбутнє України», – сказав він.

Почала рідшати «грузинська команда реформ» ще раніше. Відмітка в «півтора року» стала критичною і для колишнього міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі. Він ще в квітні пішов з посади. Заявив, що не в силах негайно зламати систему, як того вимагають українці. І додав, що в Міністерстві охорони здоров’я не вистачає професіоналів.

«У МОЗ неможливо зібрати команду реформаторів. А старі кадри не готові до такої роботи. Людина з освітою, знанням іноземних мов і досвідом роботи піде на ставку в 3600 гривень на місяць? Так в Україні у міністра зарплата 6000 гривень. А в Грузії я отримував близько чотирьох тисяч доларів США», – заявив Олександр Квіташвілі, колишній міністр охорони здоров’я України.

У травні цього року подала у відставку, але не пішла остаточно зі «спецназу реформ» ще одна грузинка. Колишня заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе. На посаді вона також працювала півтора року. Без роботи Згуладзе не залишилася. Вона очолила спеціальну групу радників при тому ж міністерстві.

Читайте також: “СТРАШНА ХУДОБА”: ТЕЛЕВЕДУЧА КАТЕРИНА ВАРНАВА ЗБЕНТЕЖИЛА ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ

Джерело.

Related Post

facebook