fbpx
Суспільство
Чому іноземці так часто закохуються в українських жінок?

Декілька днів тому на одному з італійських телеканалів розгорівся справжній скандал.

У відомому телешоу сперечались про те, чому багато італійців обирають уродженок Східної Європи, зокрема українок. У програмі стверджували, що слов’янки красивіші за італійок і легше пробачають зраду. За їхніми даними, 12 відсотків наречених-іноземок прибули саме з України.

Отак! Красива, ще й зраду пробачить! Невже тільки через ці причини іноземці не перестають освідчуватись українкам? Про це газета Експрес розпитує Юлію Нікішенко, кандидата історичних наук, етнолога, та Марту Чумало, заступника голови західноукраїнського центру “Жіночі перспективи”.

 Думка, що українські жінки  найкрасивіші у світі, доволі популярна. Звідки вона взялася?

Феномен краси українських жінок має своє пояснення. У середньовіччі в Європі була інквізиція, яка організовувала “полювання на відьом”. Жінок звинувачували в чаклунстві та спалювали на багатті. Причому характерною ознакою відьми вважалася краса. Якщо новонароджена дівчинка була надто красивою, її убивали ще в дитинстві, побоюючись, що виросте відьма. Так вони винищили свій жіночий генофонд. В Україні уявлення про образ відьми було принципово відмінним від європейського. Вона ніколи не асоціювалася з молодою дівчиною, її уявляли страшною, огидною бабою.

А якими рисами зовнішності українки відрізняються від жінок інших національностей?

Характерні для українок риси обличчя значною мірою залежать від регіону. Наприклад, для Наддніпрянської України характерні “карі очі, чорні брови”, а галичанки – русоволосі та світлоокі. У кожній частині України був свій ідеал краси, який можна простежити й тепер. Зовнішність українок завжди дуже яскрава і привертає увагу сильної статі. Українські жінки з давніх-давен приділяли багато часу своєму вигляду, що не характерне для жінок інших країн.

І саме тому іноземці так часто хочуть взяти собі за дружину українку?

Перш за все, слов’янська жінка, на відміну від європейок, завжди вважалась цнотливішою. Коли в роки війни німці вивозили українських дівчат, то виявили, що 99 відсотків з них – незаймані. Це дуже їх здивувало, так вони зрозуміли, що український генофонд незіпсований. Крім того, українська жінка для чоловіків інших націй – це своєрідний гарант вірності та домашнього затишку. Усі знають, що українки скромні та хазяйновиті, вміють дбати про сім’єю та бути справжньою берегинею домашнього вогнища. Такий культурний стереотип закладений у всьому світі.

Дуже часто іноземці знайомляться з українками через інтернет-сайти. Очевидно, що назвати конкретні причини такого вибору неможливо, адже у кожному випадку вони свої. Звісно, у Європі значно менше, ніж в Україні, жінок, які мріють у майбутньому лише про сім’ю. Європейки зазвичай більше націлені на кар’єру й одружуються пізніше, після 30-ти. І чоловіки вибирають тих, хто готовий до створення сім’ї та підтримування сімейного вогнища.

Гаразд, а що ж приваблює українських жінок в іноземцях?

 Найчастіше – їхнє фінансове становище. Зрозуміло, що в Україні зарплати набагато нижчі. Дівчина, яка з дитинства мріяла про образ принца на білому коні, може дуже розчаруватись і шукати щастя за кордоном. У такому випадку кожен задовольняє свої потреби. Іноземець задоволений чистотою в домі, смачною вечерею та трійко діток, а українка – фінансовою стабільністю та захистом.

Але не можна забувати і про історії з хепі-ендом: часто люди справді створені один для одного, просто народились у різних країнах. Після одруження вони чудово ладнають та живуть разом довго і щасливо.

Читайте також: Чому дорослі діти не поважають своїх батьків

Джерело.

Related Post