fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі

Мабуть, з самого дитинства нас мучить питання «навіщо вранці заправляти ліжко»?
І все нібито логічно: адже ввечері його знову потрібно буде розстилати. Вчені Університету Кінгстона провели дослідження та зробили дуже неочікувані, приємні та не дуже висновки.

«Досліджуванні хлопці», які живуть у вашому ліжку, саме зараз дивляться на вас. І не тільки з нижче наведеної фотографії. Вони завжди з нетерпінням чекають, коли ви прокинетесь та заправите ліжко, щоб у ньому погратися, обжиратися та нестримно спаровуватися.

А потім ми приходимо, розстилаємо ліжко та починаємо у цьому спати. Здогадалися про кого йде мова?

Саме так! Вчені підрахували, що у звичайному дивані живуть приблизно 1,5 мільйона пилових кліщів!

Для того, щоб вони змогли існувати та жити «приспівуючи» потрібна лише волога: піт, слина, сльози, пролитий чай, вода чи кава. Проте, для них це не дуже важливо, головне – заправлене ліжко, яке стає затишним парником.

А от якщо його не заправляти весь день, то воно висохне швидше, а для кліщів це вірна смерть.

Читайте також: ШВЕДСЬКИЙ МУЗИКАНТ ВИНАЙШОВ ІНСТРУМЕНТ З ПРИГОЛОМШЛИВИМ ЗВУКОМ

Джерело.

Related Post