fbpx
Суспільство
Чому люди вживають нецензурні слова?

Напевно, багато хто з нас, йдучи скверами міста, проходячи повз компанію молодих людей, чув нецензурну їхню розмову. Це просто жах! Як у нашій милозвучній мові могли з’явитися такі вислови? Ніхто не може відповісти з точністю. Юнаки і дівчата думають, що таким способом вони привертають до себе увагу і в такий спосіб думають, що вони круті.

Так, звісно, привертають увагу, але мало хто з оточуючих захоче пройтися повз них ще раз. Такий спосіб привертання уваги чи бажання виділитися серед інших викликає скоріше відразу, чим зацікавленість у їхній особі.

Вчені всього світу стверджують, що вживання ненормативної лексики негативно впливає на здоров’я людини. Це, напевно, найпростіший спосіб нищити своє здоров’я. Але населення не звертає уваги на такі висновки і продовжує далі свої нецензурні балачки.

Ця проблема стосується не лише підлітків, а й їхніх батьків. Сучасна молодь належно не вихована, у неї відсутня культура спілкування. Якби батьки не вживали ці слова, то у дитячому лексиконі їх би також не було. Якщо дитина не вихована, то це вже – провина батьків. Саме батьки і дорослі люди повинні показувати правильний приклад молодим людям.

Читайте також:«Тут взагалі п… дець»: боєць АТО показав відео з відбитих позицій на Донбасі (відео)

Джерело.

Related Post