fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Здоров'я
Чому міняти високі підбори на низькі капці небезпечно

Жінка, яка більше ніж 10 років проходила на високих підборах, може заробити хвороби ніг, перейшовши на низькі туфлі чи балетки.

Про це розповів лікар-ортопед Олександр Мурга.

Болі у районі ступні та гомілках можуть виникнути через дію так званої “м’язової памяті”. Вона фіксує, наскільки напруженими були ноги під час руху.

“У нас є така властивість, як м’язова пам’ять. Наш мозок фіксував, а м’язи гомілки звикли до перебування у певному тонусі. Чому жінки люблять високі підбори – ноги на них краще виглядають. М’язи гомілки напружуються, стають у тонусі. Якщо роками ходити на високих підборах і раптово почати носити взуття на пласкій підошві, можуть виникнути такі захворювання, як ахілоденія, підошовний фасциїт”, – сказав лікар.

Під час підошовного фасциїту у жінки, яка раптово перейшла на низьку ходу, будуть боліти п’яти. Буде важко вранці стати на ноги. Ахілоденія – це біль та набряк над п’ятою та неприємні відчуття в стопі.

Однак продовжувати ходити на підборах висотою 7-15 см лікар також не радить – бо від цього можуть рости кісточки на пальцях та виникати плоскостопість.

“Високі підбори – це дуже шкідливо не тільки для рухової системи, а й є порушенням амортизаційної функції стопи. Стопа має забезпечувати амортизацію при ходьбі. І коли жінки ходять на високих підборах, вся амортизація, навантаження спирається на передній відділ стопи. Це призводить до поперечної плоскостопості. Оптимальна висота підборів – 5 см. І краще, щоб вони були грубими, а не тонкими”, – розповів ортопед.

Читайте також: 5 ПРОДУКТІВ, ЯКІ МОЖНА І ПОТРІБНО ВЖИВАТИ ПЕРЕД СНОМ

Джерело.

Related Post