fbpx
Суспільство
Чому носити взуття без шкарпеток небезпечно

Шкіра в такій ситуації зовсім не дихає, в зв’язку з чим утворюються мозолі і роздратування.

Медики категорично не радять носити взуття на босу ногу. По-перше, гігієна ніг порушується, що призводить до появи неприємного запаху. По-друге, взуття без шкарпеток вже не здатна захистити вас від інфекцій і грибка.

Чому небезпечно носити взуття без шкарпеток

Матеріал більшості моделей не призначений для прямого контакту зі шкірою ноги, тому таке взуття натирає (а як ми знаємо, відкрита рана легко інфікується і стає місцем розмноження бактерій). Так мікроби отримують легкий доступ до кровотоку, що може привести до розвитку ceпcиcy.

Читайте також: ВІД ЯКИХ ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК ПОТРІБНО ВІДМОВИТИСЯ, ЩОБ ЗНАЙТИ ІДЕАЛЬНЕ ТІЛО

Звичка носити черевики без шкарпеток також підвищує ризик розвитку грибкової інфекції, званої онихомикозом. Врахуйте, від грибка дуже важко позбутися!

Чому люди не носять шкарпетки

Коли ви думаєте про необхідні предмети зимового гардеробу, затишні шкарпетки, швидше за все, знаходяться в самому початку списку. Ніхто не хоче мерзнути, тому існують різні термальні шкарпетки, які допомагають тримати ноги в теплі.

Важливо правильно підібрати шкарпетки. Спортивні шкарпетки, наприклад, призначені для носіння кросівок. Вибирайте укорочені варіанти, які не будуть видні.

Полюбіть шкарпетки. Вони захищають ваші ноги від деяких видів травм і бактерій. Сприймайте їх, як захисний шар між ногами і бактеріями.

Вибирайте моделі, що відповідають вашому стилю. Шкарпетки до середини щиколотки — стандартний, але не єдиний варіант.

Запасна пара чистих шкарпеток — хороша звичка. Завжди краще мати пару чистих шкарпеток, на випадок, якщо ноги спітніють, а ви знаходитесь далеко від дому.

Здається, що в носінні взуття без шкарпеток немає нічого страшного, але це може стати справжньою проблемою: від запаху, відлякує оточуючих, до небезпечної для життя інфекції.

На замітку

Добре прибирає неприємний запах взуття харчова сода. А в якості профілактики експерти рекомендують медичні устілки, дезінфекцію і хімчистку взуття.

Джерело.

Related Post

facebook