fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
поради
Чому потрібно обов’язково обрізати куточок губки для миття посуду?

Не всяка людина визнається, що вдома у нього посудна губка змінюється лише близько двох разів на місяць.

У деяких сім’ях губка змінюється тільки в міру її «зношування», але це, як виявляється, зовсім не гігієнічно. Джерело

Посудна губка – одна з найбільш «брудних» речей в будинку, не дивлячись на її постійний контакт з миючим засобом, содою і оцтом.

Як показав аналіз, звичайні губки брудніше в 200 000 разів, в порівнянні з сидінням унітазу!

У губці за час користування накопичується велика кількість бактерій, які просто не встигають «вимиватися» з неї повністю.

З урахуванням того, що одна губка в сім’ї може бути використана і для миття посуду, і плити, і мікрохвильовки, і стола, і навіть котячої миски, не дивно, що в ній швидко скупчуються мікроби.

Читайте також: Лавровий лист в гаманці – найпотужніший грошовий магніт

Фахівці радять міняти губку 1 раз в тиждень.

Ось чому краще використовувати кілька губок, які, бажано, будуть лежати в різних місцях.

Якщо ж ви одній і тій же губкою миєте посуд і заодно витираєте плиту, стіл, іноді протираєте плями з підлоги. Варто запастися ще однією губкою, у якій можна відрізати куточок.

Так ви точно не заплутаєтеся, яка губка для яких цілей служить (різні кольори губок теж не завжди допомагають).

Точно так само можна чинити і з губками, які вже не годяться для миття посуду, але спокійно можуть бути використані в прибиранні.

Відрізаний куточок – відмітний знак, що цю губку можна використовувати для прибирання кухні або миття мисок домашнього улюбленця, але ніяк не для миття вашої посуду.

Related Post