fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Наука
Чому щасливі стосунки не можна виставляти напоказ в соцмережах

Якщо ви хочете мати хороші стосунки та почуватись щасливими, не варто цим “щастям” ділитись у соціальних мережах.

Кілька причин, чому щасливі пари не виставляють стосунки на показ.

Можна втратити це “щастя” у віртуальному світі

Поки ви шукаєте ідеальне фото, щоб показати почуття в соцмережі, ви можете втратити це в реальному житті. Якщо насправді у вас все добре, то не варто витрачати час і натхнення на соцмережі.

Ви нічого не отримаєте від соціальної мережі

Окрім певної кількості “лайків” ви більше нічого не отримаєте, запостивши фото в інтернет.

Ви віддаляєтесь від коханої людини

Відчуття справжнього щастя з’являється просто через присутність коханої людини. Поки ви в інтернеті шукаєте вдале фото чи статус, в реальному житті ви віддаляєтесь. Тож не варто гаяти час на соцмережі.

Ну і найголовніше, вчені з’ясували, що люди, які не користуються соціальними мережами, більш щасливі. Адже вони не порівнюють себе та свої стосунки з колегами та друзями, тому й не створюють собі додаткових проблем.

Читайте також: КАВА ЗМІЦНЮЄ СУДИНИ – МЕДИКИ

Джерело.

Related Post