fbpx
Суспільство
Чому смартфон швидко розряджається: розповів фахівець

Зараз смартфон — це не просто засіб зв’язку. З його допомогою дивляться фільми, слухають музику, стежать за новинами в світі, спілкуються в соціальних мережах. Все це швидко розряджає пристрій.

«Чим активніше використовують смартфон, тим більше він споживає енергії і швидше розряджається. Активні додатки, включений Wi-Fi і Bluetooth також збільшують енергоспоживання гаджета.

Тому деякі опції, якими користуються рідко, краще включати вручну на певний проміжок часу», — розповідає продавець-консультант Артем Романов.

Одна з причин розрядки — сенсорний екран. Чим більше його діагональ, тим вище рівень енергоспоживання. Тому в деяких випадках краще зменшувати яскравість екрану.

Читайте також: ЯК ПРИБРАТИ ПОДРЯПИНИ НА МАШИНІ СВОЇМИ РУКАМИ

«Повна зарядка телефону швидко його розряджає. Краще періодично заряджати смартфон до 70-80 відсотків. Не варто повністю розряджати гаджет.

Це швидко «садить» акумулятор. Не варто користуватися невідповідним кабелем для зарядки. Такі дроти можуть недостатньо заряджати пристрій», — радить фахівець .

Проблеми з зарядкою можуть виникнути через те, що «розхитався» роз’єм. Іноді він може пошкодитися. Відбувається це, якщо різко висмикувати провід з телефону. В цьому випадку слід зернутися в сервісний центр.

Якщо зарядка «йде», то немає, проблеми можуть бути з самим акумулятором.

Джерело.

Related Post

facebook