fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Суспільство
Чому сьомого червня, на свято Івана, треба остерігатися медової роси і холодної ночі

У церкві 7 червня відзначається день пам’яті Іоанна (Івана) Предтечі або Іоанна Хрестителя. Саме Іван був найближчою людиною для Ісуса Христа з числа його учнів.

Він зміг передбачити не лише прихід Спасителя за землю, але і його смерть в ім’я віри. Пізніше Іоанн сам хрестив Ісуса у водах Йордану.

День цей називають по-різному: Іван – медяної роси, Іоанн Предтеча, Іванів день Саме з 7 червня починалися так звані медові роси, які, згідно з повір’ями, є дуже шкідливими.

За старих часів, коли не існувало дієвих засобів боротьби з шкідниками, борошнисті (медові, солодкі) роси ставали справжнім лихом для сільських жителів. Борошниста роса представляла собою солодкі виділення черв’яків і попелиці, які харчуються соками рослинності.

Казали: “Медова роса іржу відає, солодко стелиться та боляче виїдає”, “Випала медова роса – морова на худобину пішла”. Боролися з цією напастю різними способами. Наприклад, проводили худобу через попелище від багаття.

Але звичайну росу дуже шанували і навіть говорили: “Без роси і трава не росте”. 7 червня старалися помолитися святому Іоанну Хрестителю, щоб попросити його вберегти городи від цієї напасті.

Також у цей час висаджували капусту, починала зацвітати липа.

У цей час все ще можливі заморозки у грунті, а тому, рекомендують вкривати на ніч всі рослини. Можна висаджувати зелені саджанці на укорінення, садити капусту.

Читайте також: ДЛЯ ЧОГО ШОСТОГО ЧЕРВНЯ ТРЕБА ЗНАЙТИ КУЩ ШИПШИНИ, А ДІТЕЙ КРАЩЕ ВІДДАТИ БАБУСЯМ НА ВИХОВАННЯ

Народні прикмети на 7 червня

Рясна роса вранці – прикмета того, що буде сонячний і теплий день. Якщо роси 7 червня, навпаки, немає, то після обіду, швидше за все, дощ буде.

Багато квітів 7 червня на горобині – буде хороший урожай вівса.

Горобина зацвіла пізно – осінь довгої буде.

Скотина захворіла – борошниста роса напала.

Роса випала 7 червня – буде хороший урожай льону і конопель.

Земля сира до цього часу – прикмета того, що буде хороший урожай хліба, і навпаки.

Джерело.

Related Post