fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Культура
Чому Україна вже 26 років пасе задніх: розповідь історика

Після розпаду СРСР в України були непогані умови для старту. На жаль, після 26 років незалежності, країна не виправдовує покладених на неї надій, Україна продовжує пасти задніх, передає Кана 24.

Про це пише історик та публіцист Ярослав Грицак у блозі для видання “Новое время”.

Так, однією з причин, чому Україна не може стрімко розвиватись, є її розміри та різноманіття.

Він нагадує, є інформація, що в 1991 році в оточенні Бориса Єльцина обговорювалося, що робити з Україною. Стратегія була така – Україну потрібно відпустити, через деякий час країна “як нежиттєздатне утворення сама приповзе на колінах”.

Читайте також: Марія Яремчук в старовинній вишиванці знялась в унікальній фотосесії

“У 2000-х Путін лише повторив те, про що говорили російські демократи в 1990-х. І не тільки російські. Єжи Гедройц, автор східної доктрини демократичної Польщі і палкий шанувальник України, сумнівався, чи вистоїть країна на сході від Дніпра. На моїй рідній Галичині існувала ще більш радикальна версія: Україна не до Дніпра, а до Збруча”, – пише Грицак.

Щоправда він наголошує, що Україна вже довела свою життєздатність. При чому зробила це тричі – переживши кризи в 1994 і 2004 та 2014 роках.

Ще одна причина — спадщина комунізму.

Якщо хочеш бути успішним і багатим, не май у своєму минулому комунізм або ж май його якомога менше. Саме в цьому варто шукати переваги Польщі або балтійських країн. Польща ніколи не була настільки ізольована і провінціалізована, як радянська Україна,
– пояснює Грицак.

Читайте також: «Укрзалізниця» взагалі очманіла»: пасажири обурюються розцінками на «послугу» у вагоні

І останню причина, яку історик називає “суто теоретичною”, полягає в тому, що Україна взагалі “нереформоздатна”. Однак, насправді, головна проблема полягає лише у волі політичного класу змінювати правила гри.

“У випадку з Україною історія диктує як необхідність революцій — без них не можна подолати спадщину минулого в найбільш критичні моменти, — так і неминучість еволюції, без якої цю спадщину в принципі неможливо подолати”, – додає Грицак.

Related Post