fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Чому в “мокрий” день, 24 травня, треба забути про роботу, викинути віник у вікно і стати під дощем

Згідно з церковним календарем, 24 травня відзначають день іменин священномученика Мокія. Часто саме 24 травня йдуть дощі, тому свято називали Мокій мокрий, Мокіїв день, мокрий день.

У цей день селяни уникали роботи, оскільки була прикмета, що в іншому випадку град всі посіви поб’є – Бог покарає за непослух.

Вірили, що 24 травня у вікно можна викинути у вікно помело (віник для вимітання попелу з печей), і в цьому випадку град обов’язково закінчиться, не принесе шкоди на полях і городах.

Якщо цього дня падав дощ, люди намагалися змокнути під ним. Це, за прикметами, віщує хороший ріст волосся і здоров’я.

Також відзначали 24 травня свято Царя-града – бога-громовержця. Вірили, що з неба він метає камені – град. Крім того, з цим днем пов’язували пробудження русалок.

Зацвітала до 24 травня незабудка – квітка, яка дозволяла зберегти пам’ять про предків – її наділяли саме таким символічним змістом.

На Мокія прийнято було згадувати всіх людей, які загинули і залишили після себе добру пам’ять.

Читайте також: ЯК ПОЗБАВИТИ СЕБЕ ЗВИЧКИ ЇСТИ НА НІЧ: 6 КОРИСНИХ ПОРАД

Народні прикмети на 24 травня

Якщо в цей день туман, який утворився з вечора, стелиться землею і не закінчується зі сходом сонця, то незабаром буде буря.

Дощова погода 24 травня – прикмета того, що влітку теж буде багато опадів. Казали: “Якщо небо продірявиться, то все літо буде дощик литися”.

Багряний схід – чекай грозового літа.

Червоний схід 24 травня – буде багато пожеж влітку.

Туман – літо дощовим буде.

Дощ іде – чекай вологого літа.

Кінь головою трясе – чекай дощу незабаром.

Якщо після обіду цього дня починається дощ, то зазвичай довго він не продовжується.

Кішка спить черевом догори – прикмета до того, що буде не просто тепла, а дуже спекотна погода.

Якщо кішка сховала мордочку під черевце – будуть холод і негода.

Висока і крита веселка – буде вітряно. Якщо веселка полога і низька – чекай негоди.

Джерело.

Related Post