fbpx
Без рубрики
Чому варто перевіряти ніжки малюка, якщо він плаче без причин

Багатьох батьків дуже лякає ситуація, коли вони не можуть зрозуміти, чому плаче їхня маленька дитина.

Вона сита, чиста і здорова, але чомусь не може заспокоїтися. Зараз ми хотіли б розповісти про одну з причин, яка таїть у собі реальну небезпеку. На жаль, про неї не знає більшість батьків.

Складно повірити, але це звичайне волосся, що потрапило в дитячі шкарпетки. Воно може туго обернутися навколо пальчика дитини, чому сприяють безладним рухам, які здійснюють немовлята. Волосся викликає сильний біль і перекриває кровообіг, інколи навіть може привести до ампутації пальця, якщо загрозу не помітити вчасно. Згодом побачити волосся стає все важче, так як тканини навколо нього розпухають. Таке явище носить назву «власний джгут» (hair tourniquet).

Скотт і Джессіка Уокер – молоді батьки, які зіткнулися з цим явищем. Їхня маленька дочка плакала весь день, хоча здавалося, на це не було причин. Джессіка зняла дівчинці шкарпеточки в надії, що це заспокоїть її, і випадково помітила, що палець на її нозі сильно опух і почервонів. Як виявилося, у всьому було винне волосся, яке туго обкрутилося навколо пальчика.

Якби не пінцет і збільшувальне скло, ця ситуація могла б закінчитися плачевно.

Це явище зустрічається не дуже часто, але безліч батьків по всьому світу періодично стикаються з ним.

Ми поняття не мали про існування подібної загрози і вирішили, що якомога більше людей повинні дізнатися про неї.

Читайте також: СВАРКА ЧЕРЕЗ ОПАЛЕННЯ ЗАКІНЧИЛАСЯ ВБИВСТВОМ

Джерело.

 

Related Post

facebook