fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Лайфхаки
Чому важливо дякувати один одному за домашні справи

У більшості пар домашні обов’язки так чи інакше розділені. Пaртнери або вголос домовляються про те, хто за що відповідає, або з часом виникає мовчазне розуміння того, де чия зона відповідальності.

Добровільне поділ справ може сильно спростити життя всім членам сім’ї. Але є в цьому підході і ложка дьогтю: коли ми починаємо раз по раз виконувати якусь роботу по дому, вона швидко стає нашим обов’язком. А раз це наш обов’язок, від нас очікують її виконання як само собою зрозумілою речі, що не вимагає подяки. Але ж ми всі хочемо бачити, що наша праця цінують.

Подяка і задоволеність стосунками

Вчені запропонували кільком парам розповісти про те, як вони розділили домашні справи. Піддослідні мали відповісти, чи відчувають вони подяку партнера за виконання своїх обов’язків і наскільки вони задоволені відносинами.

Виявилося, що чим більше подяки учасники дослідження отримували від своїх партнерів за вирішення побутових питань, тим з більшим задоволенням вони займалися домашнім господарством . Для більшості досліджуваних необхідність робити основну частину роботи по дому означала меншу задоволеність стосунками. Однак цей негативний ефект зникав, як тільки люди починали бачити і чути, що їхні праці цінують.

В ході іншого дослідження з’ясувалося, що ті, хто відчуває вдячність партнера, отримували б від відносин більше задоволення, якщо б могли робити по дому ще більше, ніж якщо б з них зняли частину обов’язків. Можливо, справа в тому, що більше роботи означає для них більше подяки, яка покращує їх настрій і підвищує самооцінку.

Зрозуміло, немає ніяких гарантій, що, якщо ви почнете дякувати вашого супутника життя за все, що він або вона робить по дому, ваш партнер кинеться виконувати свої (а може, і ваші) домашні обов’язки з подвоєним завзяттям. Але спробувати безперечно варто.

З іншого боку, очікування чогось не просто послаблює подяку, але може викликати негатив. Можливо, ви самі не усвідомлюєте, що якісь справи давно стали обов’язком вашої другої половини. І так буде до тих пір, поки не почуєте власне гарчання під перегоріли лампочкою: «Чому ти її до сих пір не поміняв? У нас же ти завжди цим займаєшся! »

Як і за що дякувати

Подумайте про всі обов’язки, великих і маленьких, які лежать на плечах кожного з вас. Коли ви в останній раз говорили один одному спасибі за вигладжені сорочки або прибиту поличку? Постарайтеся не упустити навіть найнезначніші справи: винесення сміття, прання, оплату рахунків. Без цих дрібниць ваш побут звалився б.

Зверніть увагу на чергові спасибі, які формально вимовляються, але не несуть в собі ніяких почуттів. Особливо часто їх можна чути після обіду або вечері. Вони настільки доведені до автоматизму, що ніякої щирої вдячності в них давним-давно не залишилося.

Швидше за все, ви зараз подумали: «Але ж фізично неможливо дякувати за кожну дрібницю! Тим більше що це його / її обов’язок ». А тепер уявіть, що ви відчуєте, якщо вам раптом скажуть спасибі за те, що з дня на день робите ви.

Читайте також: ПРОДУКТИ, ЯКІ ЗМУШУЮТЬ ТІЛО ПОГАНО ПАХНУТИ: СПИСОК

Не потрібно дякувати кожен раз і за все. Просто не забувайте робити це частіше і від душі. Насправді спасибі за кожен чих може привести до того, що від вас почнуть чекати подяки за будь-якого приводу. Це знецінить ваше прагнення проявити увагу.

Якщо ви дійсно хочете справити враження на партнера, дякуйте його не за те, що він робить, а за те, який він.

Якщо у вас це вийде, можливо, він не тільки буде робити свою частину роботи по дому з більшою охотою, але і почне у відповідь помічати і цінувати те, що робите ви. Ваша подяку повернеться до вас сторицею.

Джерело.

Related Post