fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Чому важливо спати не менше семи годин

Через хронічний брак сну порушуються процеси регуляції рівня глюкози в крові.

Всім нам з дитинства відомий той факт, що ті люди, які недосипають, часто хворіють різноманітними патологіями. Ще одне підтвердження цієї істини недавно опубліковано в американському медичному виданні The Lancet Journal of Diabetes and Endocrinology. За результатами досліджень вчених, люди, які в добу сплять менше шести – семи годин схильні до підвищеного апетиту.

Недостатня тривалість і глибина сну призводять до розладу добових циклічних ритмів і функціонування гіпоталамо-гіпофізарної системи. Вона ж, у свою чергу, є центральним регулятором всіх обмінних процесів, в тому числі і через посередництво ендокринної системи. Таким чином, через хронічний брак сну порушуються процеси регуляції рівня глюкози в крові, погіршується контроль людини над кількістю прийомів пиши і обсягом з’їденого.

Регулярне переїдання і хронічна втома є доброчинним грунтом для набору зайвих кілограмів. А надлишок жирової тканини це один з факторів, що послаблюють дію інсуліну – головного гормону, який регулює вміст глюкози в крові. Таким чином, істотно зростає ймовірність захворіти на цукровий діабет ІІ типу, для якого ожиріння є одним з головних факторів ризику.

Крім підвищення ймовірності ожиріння та цукрового діабету регулярний дефіцит сну часто призводять до гіпертонічної хвороби і розладів метаболізму. До речі, згідно з даними цього дослідження однієї з головних причин недосипання є користування портативними ігровими пристроями і планшетами. Також істотно погіршує якість сну позмінна робота і відсутність збалансованого режиму дня.

Таким чином, це дослідження ще раз підтвердило правильність тверджень про те, що нормальний сон – запорука здоров’я.

Читайте також: АНІ ЛОРАК ВИКЛИКАЛА ФУРОР В СПОКУСЛИВОМУ МІНІ

Джерело.

Related Post