fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Економіка
Чому заробітчан позбавлять субсидії

Сім’ї громадян України, які перебувають за кордоном понад два місяці, але не сплачують єдиний соціальний внесок (ЄСВ), можуть залишитися без субсидій. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на роз’яснення Міністерства соціальної політики в четвер, 4 жовтня.

“Якщо людина проживає більше 60 днів за кордоном і при цьому вона не платить єдиний соціальний внесок, не платить податок на доходи фізичних осіб в Україні, то такій сім’ї може бути відмовлено в призначені субсидії”, – сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

Міністр пояснив це тим, що такі люди як правило живуть і працюють за кордоном. “Логічно припустити, що вони надають певну матеріальну допомогу іншим членам домогосподарства”, – сказав Рева.

Разом з тим, право на субсидії зберігається за тими, хто перебуває за кордоном з метою навчання, лікування або ж як турист.

Також Рева відзначив, що Україна має угоди про трудову міграцію з 21 країною, в яких прописаний механізм соціального захисту українських громадян. Однак, незважаючи на два мільйони заробітчан в Польщі профільні міністерства України та Польщі до сих пір не уклали відповідної угоди.

Міністр соцполітики висловив надію, що така угода може бути підписана вже до кінця 2018 року. Це виключить випадки, коли працюючий українець не застрахований ні в Польщі, ні в Україні.

Напередодні стало відомо, що грошовий переказ з-за кордону, який перевищує 50 тисяч гривень, буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії . У Мінсоцполітики зазначили, що грошовий переказ буде трактуватися органами соціального захисту населення як дохід.

Related Post