fbpx
Breaking News
Скажу одразу: якщо шпинат і все, що з ним пов’язано – не ваша історія, то вам не сюди. Бо я продовжую з цим вітамінно-зелененьким інгредієнтом експерементувати і родині такі експромти до вподоби! Сьогодні – запашне пюре зі шпинатом і часником. Дуже смакує з відбивними чи котлетками.
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Економіка
Чому заробітчан позбавлять субсидії

Сім’ї громадян України, які перебувають за кордоном понад два місяці, але не сплачують єдиний соціальний внесок (ЄСВ), можуть залишитися без субсидій. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на роз’яснення Міністерства соціальної політики в четвер, 4 жовтня.

“Якщо людина проживає більше 60 днів за кордоном і при цьому вона не платить єдиний соціальний внесок, не платить податок на доходи фізичних осіб в Україні, то такій сім’ї може бути відмовлено в призначені субсидії”, – сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

Міністр пояснив це тим, що такі люди як правило живуть і працюють за кордоном. “Логічно припустити, що вони надають певну матеріальну допомогу іншим членам домогосподарства”, – сказав Рева.

Разом з тим, право на субсидії зберігається за тими, хто перебуває за кордоном з метою навчання, лікування або ж як турист.

Також Рева відзначив, що Україна має угоди про трудову міграцію з 21 країною, в яких прописаний механізм соціального захисту українських громадян. Однак, незважаючи на два мільйони заробітчан в Польщі профільні міністерства України та Польщі до сих пір не уклали відповідної угоди.

Міністр соцполітики висловив надію, що така угода може бути підписана вже до кінця 2018 року. Це виключить випадки, коли працюючий українець не застрахований ні в Польщі, ні в Україні.

Напередодні стало відомо, що грошовий переказ з-за кордону, який перевищує 50 тисяч гривень, буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії . У Мінсоцполітики зазначили, що грошовий переказ буде трактуватися органами соціального захисту населення як дохід.

Related Post