fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Суспільство
Чомусь не дивно: “McDonald’s” в “ДНР” – адміністрація криє матом відвідувачів (фото 18+)

Нещодавно в так званій “ДНР” у приміщенні McDonald’s, який виїхав з окупованої території, відкрили свій аналог американського фастфуду – “ДонМак”.

Зараз заклад працює зовсім у стилі “ДНР”.

Як пише журналіст Денис Казанський, адміністрація матюками посилає своїх відвідувачів.

Так, журналіст опублікував фрагмент листування в соцмережі між представниками закладу і клієнтами.

В скріншоті листування у відповідь на повідомлення користувача Світлани Даниленко “Хто-небудь вже встиг отруїтися? Якщо ні, то у вас все попереду ще!”

“ДонМак” написав: “Світлана, йди на х … й!”.

Інший користувач, Світлана Коренькова, поскаржилася адміністрації кафе, що двічі отруїлася в “ДонМаке” разом з чотирирічною дитиною і планує звернутися до інспекції з прав споживачів. На це представники закладу відповіли: “Світлана, вперед! Всі карти в руки”.

А клієнтові Глібу адміністрація відповіла: “Гліб, даун тут один, і це ти!”.

 

Читайте також: ВІДОМА ЖУРНАЛІСТКА РОЗНЕСЛА «В ПУХ І ПРАХ» ВЕРСІЮ ФСБ ПРО «ДИВЕРСАНТА» ПАНОВА

Джерело.

Related Post