fbpx
Суспільство
Чотири простих способи, як зміцнити відносини

Експерти по відносинам радять кожну негативну думку переводити в позитивну. З приходом весни все оживає і перероджується.

Саме час і пробудити ваші відносини з зимової сплячки і “перезарядити” їх. Як налагодити і зміцнити зв’язок з коханою людиною цієї весни.

  • Візьміть вихідний

Можливо, у вас і вашого чоловіка залишилися невикористані дні відпустки. Домовтеся з партнером і візьміть вихідний, щоб провести його разом. Сходіть в кафе на щасливі години, ніби ви парочка студентів. Або завітайте на романтичну обід з устрицями і вином, поки діти в школі. Освіжіть ваші почуття і просто розслабтеся в компанії один одного.

Читайте також: ВІСІМ ПРОСТИХ КРОКІВ: НЕСПОДІВАНІ СЕКРЕТИ «РОЗУМНОГО» СХУДНЕННЯ

  • Обладнайте разом будинок

Ніщо так не зміцнює зв’язок, як спільна робота по дому. Виберіть разом нові штори, повісьте на стіну картину, поставте на підвіконня новий квітка, підберіть новий килимок для ванної кімнати. Будь-яке спільне дію зі створення домашнього затишку дуже зближує.

  • Зіграйте в гру “Менше негативу”

Науково доведено, що постійні скарги і негатив руйнують стосунки. Експерти по відносинам радять кожну негативну думку переводити в позитивну, намагатися менше скаржитися і частіше помічати хороше одне в одному.

  • Позбавтеся від рутини

Ніщо не робить відносини такими нудними і передбачуваними, як рутина. Наприклад, кожну п’ятницю ви ходите в кіно, в по суботах – йдете в гості до друзів. Відмова від нових вражень вбиває пристрасть між закоханими.

У той же час, нові враження, навпаки, розпалюють іскру і діють як aфpoдизіак. Можливо, варто відвідати нову країну або стрибнути тандемом в банджі-джампінгу.

Джерело.

Related Post