Суспільство
Чотири звички вихідного дня, які не дають тобі виспатися

Буває таке, що навіть у вихідний ти не можеш виспатися? Давай розберемося, що ти робиш не так і як дати собі раду.

Занадто багато сну

Нерегулярний графік сну — сон до обіду, довгий денний сон або ідея подрімати ввечері — збиває природний цикл. Це не означає, що у вихідний можна додатково поспати, але не пересипайте більше 30 хвилин від звичайного графіка, якого ви дотримуєтеся протягом тижня.

Реклама

Занадто багато алкоголю

Занадто велика кількість алкоголю може вплинути на ваш графік і якість сну, точно так само як на денну реакцію. Алкоголь, хоча і допомагає заснути швидше, але негативно впливає на фазу швидкого сну пізніше.

Занадто мало фізичного навантаження

Дослідження показують, що відсутність занять протягом усіх вихідних в принципі може дійсно погано відобразитися на вашому сні.

Так що хоч на вихідних зазвичай хочеться зробити паузу, спробуй все ж виділити час хоча б на 10-хвилинну розминку на початку дня або повільну йогу ввечері. Або, як мінімум, вийди на вулицю раз за два дні!

Читайте також: ПОНАД 80% ШОКОЛАДОК, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ У МАГАЗИНАХ, ЇСТИ НЕ МОЖНА

Багато фільмів і телевізора

Лінивий перегляд фільмів або телешоу може здаватися хорошим недільним відпочинком, але занадто багато такого проведення часу негативно позначиться на сні.

Хоча тіло відпочиває, мозок перебуває в постійній активності. Дослідження показали, що люди, яким обмежували доступ до перегляду телебачення, відправлялися спати раніше і спали довше.

Джерело.

Реклама

Реклама

Реклама

Related Post

facebook