fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Шоу-бізнес
«Чудес не буває»: Олексій Воробйов розповів про зраду своєї дівчини

Олексій Воробйов, який був учасником російського «Холостяка, а також» є завидним нареченим, за словами багатьох ЗМІ, повідомив шанувальникам в інстаграмі неприємну новину, яка їх дуже засмутила.

Як всім відомо хлопець дуже любить приковувати увагу до своєї персони, адже є досить марнославною особистістю, на телешоу не обрав собі ніякої супутниці, спровадивши двої фіналісток додому. Проте хлопець знайшов собі кохану поза межами проекту, чим неймовірно порадував своїх прихильників. Олексій не розкривав персон своєї коханої, бо, за його словами, не любить публічності в особистому житті, проте вийшло дізнатися, що дівчина з Москви.

Щастя Олексія тривало недовго. Днями чоловік повідомив про свій розрив з коханою, адже за його словами вона йому зрадила і він це побачив на власні очі.

Тому Олексій порадив прихильникам перш ніж планувати неочікувані сюрпризи добре подумати чи варто їх робити. Або, хоча б телефонувати і попереджувати, щоб не побачити зраду коханої людини.

Читайте також: У КИЄВІ ОСКВЕРНИЛИ ПАМ’ЯТЬ ПРО ВІДОМОГО СВІТОВОГО ПОЛІТИКА

Джерело.

Related Post