fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Україна
Чи буде вихідний на 8 березня в Україні

Розмови про скасування святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня йдуть вже давно, з осені 2017 року.

Ініціатором такої пропозиції виступив глава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович. Джерело

Він вважає, що слід поміняти формат цього свята і викреслити його зі списку офіційних вихідних днів в Україні.

Мається на увазі, що 8 березня не виключать зовсім з календаря українських свят, але ось його концепцію планують змінити.

Свято має називатися не Міжнародний жіночий день, а День боротьби за права жінок.

На думку В’ятровича, ностальгію за свята відчувають люди старшого покоління, а ось молодь не прив’язана до традицій 8 березня.

Читайте також: ПриватБанк накрутить ціни на послуги: “не ображайтеся”

На сьогоднішній день закон у Верховній Раді про скасування свята не прийнятий, так що вихідні на 8 березня в Україні залишаються без змін.

Оскільки офіційний вихідний день 8 березня в 2019 році припадає на п’ятницю, українці отримують можливість святкувати Міжнародний жіночий день цілих три дні – з 8 по 10 березня.

Related Post