fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Чи готовий Київ прийняти туристів під час Євробачення

Вже наступного року до Києва з’їдуться чимало туристів на пісенний конкурс Євробачення. Вони вже сьогодні починають бронювати місця у хостелах. Та чи на всіх вистачить, і скільки це коштуватиме.

На травень наступного року, коли проходитиме Євробачення-2017, ціни зросли майже удвічі. Більшість столичних хостелів іноземці бронюють через інтернет.

За словами віце-президента асоціації хостелів України Олени Іващенко, в столиці близько 140 хостелів. Та лише 40 відсотків з них готові приймати іноземних гостей. Решта ж просто не відповідають міжнародним стандартам. Проте і цих 40 відсотків вистачить на всіх, запевняє Олена Іващенко.

Читайте також: ВЧЕНІ ДІЗНАЛИСЯ МЕЖУ ТРИВАЛОСТІ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ

Київ уже приймав пісенний конкурс Євробачення в 2005 році. Тоді до столиці приїхало всього 7 тисяч іноземців, тому проблем з житлом не було. А ось чотири роки тому на футбольне Євро-2012 прибуло 100 тисяч фанатів. Усі місця були заброньовані за пів року.

Джерело.

Related Post