fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
поради
Чи можна давати дитині зціджене молоко: відповідь Комаровського

Доктор Комаровський розповів, наскільки змінюється якість молока, яке мама залишає через молокоотсос.

Так, відповідаючи на питання про те, чим відрізняється зціджене молоко і чи не зашкодить воно дитині, Євген Олегович пояснив:

“Зціджене, правильно заморожене і отримане потім дитиною після правильного відігрівання, тобто на водяній бані, а не в мікрохвильовій печі, що не буде принципово гірше. Чи не буде.

Проте, я б настійно рекомендував до шести місяців зосередитися на вашому головному борг в цьому житті. Тобто, шість місяців ви повинні присвятити тільки дитині. Хоча слово «повинні» я кажу умовно.

Читайте також:  Медики назвали побутові речі, які слід міняти частіше, ніж ми думали

Тому що борг по відношенню до дитини не повинен замінювати все. Тобто, якщо ви голодуєте ці півроку, а треба йти працювати – значить йдіть”.

Related Post