fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Економіка
Чи можна дізнатися, хто запитував інформацію про вашу нерухомість

Ви можете поцікавитися, хто збирає про вас інформацію, але не факт, що відповідь реєстру буде правдивою.

“Я чув, що в Естонії власник нерухомості може дізнатися, хто цікавився його власністю в реєстрі прав (не знаю, як точно це у них називається). На мій погляд, це природно, коли людина турбується про те, хто збирає інформацію про неї і її нерухомість. Наскільки я знаю, і в інших країнах є такі можливості. А у нас я, як власник нерухомості, зміг би дізнатися, хто запитував в Держреєстрі інформацію про мою власність?” – Анатолій Латковський, м.Запоріжжя.

Відповідає Олександр Качура, адвокат компанії “УкрЮрЦентр”:

“З 1 січня 2015 року в Україні відкрито інтернет-доступ до реєстру нерухомого майна, який розміщений на офіційному сайті Міністерства юстиції України. В електронному реєстрі нерухомого майна зберігається інформація про право власності громадян України на об’єкти нерухомості.

Доступ до інформації про нерухоме майно можуть отримати всі бажаючі через форму пошуку на сайті. Пошук здійснюється за точною адресою об’єкта, однак спочатку користувач обов’язково проходить процедуру реєстрації. При реєстрації вказуються персональні дані та ідентифікаційний код користувача, які, проте, наразі не перевіряються.

Тобто фактично користувач може успішно зареєструватися під будь-яким чужим ім’ям, використовуючи недостовірну інформацію замість дійсного ідентифікаційного коду та номера паспорта. Більш того, як неважко переконатися експериментальним шляхом, номер паспорта не перевіряється навіть на відповідність формату. Таким чином виходить, що на підставі недостовірних даних будь-який бажаючий може отримати реальні виписки по його об’єктах нерухомості. При цьому кожній виданій інформаційній довідці з реєстру присвоюється індивідуальний номер.

Надалі власник нерухомості може зробити письмовий запит до Міністерства юстиції України з вимогою про надання інформації щодо того, хто цікавився майном. Така інформація повинна бути надана. Однак, як випливає з вищесказаного, надана інформація може відрізнятися від дійсності”.

Читайте також: АВАКОВ ЗАЯВЛЯЄ ПРО ПОЧАТОК РЕФОРМИ ПОЖЕЖНОЇ СЛУЖБИ

Джерело.

Related Post