fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
поради
Чи шкідлива дітям Кока-кола? Відповідь доктора Комаровського вас дуже здивує!

Кока-колу всі, як би, не люблять. «Як би» – тому що все одно п’ють. Не самі, так знайомі, діти, діти знайомих, а вже підлітки взагалі без неї життя не мислять.

У розпорядженні редакції опинився лист – лист небайдужої читачки з питанням про кока-колу, який вона задала лікаря вищої категорії, фахівця-педіатра Євгена Олеговича Комаровського.

Ми публікуємо цей лист, а також відповідь доктора, який розставляє все на свої місця.

«Доктор! Дуже цікава ваша думка. Я живу в Європі, і мене вражає те, що тут все вважають, що Кока-кола не шкідлива, п’ють її все і завжди, і навіть стверджують, що вона допомагає, коли болить живіт. Що ви думаєте про це?”

Читайте також: Що буде, якщо з’їдати по 2 яйця щодня: 9 змін у вашому тiлi

Євген Олегович Комаровський:

Судячи з їх тривалості життя і по їх дитячої cмepтнocті – кока-кола не дуже-то на них впливає. Відразу ж зауважу, що писати про кока-колy ніякого особливого бажання немає – перш за все тому, що будь-яка згадка торгової марки відразу ж викличе потік листів.

Якщо скажеш, що це добре – значить тебе купила кока-кола, якщо скажеш погано – значить продався або пепсі-колі, або взагалі лимонаду.

Проте, я ну зовсім нічого поганого в кока-колі не бачу. Крім одного: величезної кількості цукру. Дитина отримує концентровану енергію у вигляді легкозасвоюваних вуглеводів і цю енергію треба витрачати.

Зрозуміло, що безпечне застосування кока-коли (як і будь-якого іншого солодкого напою) вимагає двох попередніх умов: по-перше, відсутність зайвої ваги і, по-друге, наявність можливостей для фізичної активності.

Під час xвopoб, при наявності зневоднення, при розвитку ацетонемічного стану, при відсутності можливостей для повноцінного харчування – дитині зовсім не завадить «концентрована енергія у вигляді легкозасвоюваних вуглеводів».

Звичайно, засіб для пероральної регідратації – ефективніше і безпечніше. Але якщо цей порошок дитина пити відмовляється, а кока-колу згоден! Так чому б і ні.

І виявляється, що для дитини з підвищеним рівнем ацетону своєчасно випитий стакан кока-коли цілком може виявитися ліками, яке дозволить уникнути стаціонару і крапельниць.

Тільки треба напружитися, почитати про цей самий ацетон і розібратися що до чого.

Загалом, не треба перегинати палицю. Створіть умови для того, щоб діти займалися спортом, і нехай собі п’ють кока-колу.

А батьки на те і потрібні, щоб обмежувати дитяче «хочу» дорослим здоровим глуздом.

Related Post